Witamy Gościa Szukaj | Aktywne Tematy | Zaloguj | Rejestruj

Zasady użytkowania forum i polityka bezpieczeństwa

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania w celu usuwania wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Jeżeli jednak pojawił się post, który budzi wątpliwości należy o tym powiadomić administratora.

Wyrażam zgodę na nie zamieszczanie żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników. Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów.

Webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik wyrażam zgodę, na to że wszystkie informacje personalne będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które zostały podane i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdyby stare zostało zapomniane). Zastrzegamy sobie również prawo do wysłania emaili promocyjno-reklamowych na podany adres email. Dane osobowe użytkowników serwisu nie są przekazywane w żadnej postaci innym podmiotom gospodarczym czy firmom w celu osiągania korzyści materialnych lub też dalszego przetwarzania. Dane są odpowiednio zabezpieczone i dostępne tylko administracji.

Clean Slate theme by Jaben Cargman (Tiny Gecko)
Powered by YAF 1.9.4 | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
Ta strona została wygenerowana w 0,041 sekund.