Witamy Gościa Szukaj | Aktywne Tematy | Zaloguj | Rejestruj

3 Strony123>
Dlaczego dziewczyny kochają piłkarzy?
NekropolisQueen
#1 Wysłane : 14 czerwca 2012 20:57:03(UTC)

Ranga: Stary wyjadacz

Grupy: Użytkownicy, Moderatorzy
Przyłączony: 2011-01-30(UTC)

Podziękował: 55 razy
Podziękowano: 81 razy w 79 postach
Piłkarze na całym świecie cieszą się ogromnym powodzeniem u kobiet, wielu z nich spotyka się z najpiękniejszymi modelkami świata. Są więc tak bardzo szalenie przystojni, czy coś innego przyciąga do nich rzesze kobiet?

Cristiano Ronaldo (Portugalia), Wojciech Szczęsny (Polska), Xabi Alonso (Hiszpania), Aleksandr Kierżakow (Rosja)...
Sponsor  

wulkan_energii
#2 Wysłane : 15 czerwca 2012 08:04:59(UTC)
Ranga: Stały bywalec

Grupy: Użytkownicy
Przyłączony: 2011-09-13(UTC)
Kobieta

Podziękował: 0 razy
Podziękowano: 0 razy w 0 postach
Co przyciąga? Z pewnością wyrzeźbione ciała,ujmujące uśmiechy :-).wiele dziewczyn kręci widok zmęczonego,spoconego ciasteczka uganiającego się za piłką XD.Istotny jest również fakt,że są to MĘŻCZYŹNI SUKCESU ;-).
NekropolisQueen
#3 Wysłane : 15 czerwca 2012 10:43:26(UTC)

Grupy: Użytkownicy, Moderatorzy
Przyłączony: 2011-01-30(UTC)

Podziękował: 55 razy
Podziękowano: 81 razy w 79 postach
wulkan_energii napisał:
Co przyciąga? Z pewnością wyrzeźbione ciała,ujmujące uśmiechy :-).wiele dziewczyn kręci widok zmęczonego,spoconego ciasteczka uganiającego się za piłką XD.Istotny jest również fakt,że są to MĘŻCZYŹNI SUKCESU ;-).

Z całą pewnością sukces, sława.A kasa?
pupik
#4 Wysłane : 15 czerwca 2012 12:46:22(UTC)

Przyłączony: 2011-11-23(UTC)

Podziękował: 9 razy
Podziękowano: 13 razy w 13 postach
Akurat żaden z tych wymienionych mnie nie pociąga. Jaram się Naszym Wasylem - Marcinem Wasilewskim BigGrin Taki mocny facet BigGrin Całkiem niezły jest też Szwed Olof Mellberg - taki współczesny (łagodniejszy) Wiking BigGrin
A tak w temacie, to myślę, że poza tymi cudnymi udami, łydami i tyłkami, kobitkom podoba się, że chłopaki grają z taką pasją. No i to, że się tak fantastycznie cieszą po strzelonym golu.
Ja np. uwielbiałam jeździć na mecze z drużyną mojego męża, a jaka mnie duma rozpierała, gdy trafiał główką do bramki Love I te Jego nogi...sam sex Laugh
calibra
#5 Wysłane : 15 czerwca 2012 14:49:58(UTC)

Przyłączony: 2011-07-15(UTC)

Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 21 razy w 21 postach
Ja się nie jaram - pewnie dlatego, że piłkarze kojarza mi sie z brakiem umiejętności poprawnego sklecenia zdania (mnie się tak kojarzą, wiem - są wyjatki). Ogólnie mnie piłka nożna też nie jara, ani Euro. Jarałaby mnie raczej dobra autostrada na wschód Polski. Facetów lubię jako sportowców, ale mało mnie obchodzi w co grają.

Aczkolwiek, jak mi piwo do domu ktoś przyniesie, to mogę mecz obejrzeć. Chociaż najchętniej utalentowanych druzyn.
m258
#6 Wysłane : 15 czerwca 2012 15:36:35(UTC)

Przyłączony: 2011-09-27(UTC)

Podziękowano: 4 razy w 4 postach
ja tam kocham tylko jednego swojego BigGrin
co prawda klasy podwórkowej, ale gra jak nikt :)
a w piłkarzach lubię przede wszystkim talent, wygląd na drugim miejscu:)
pupik
#7 Wysłane : 15 czerwca 2012 16:08:46(UTC)

calibra napisał:
Ja się nie jaram - pewnie dlatego, że piłkarze kojarza mi sie z brakiem umiejętności poprawnego sklecenia zdania (mnie się tak kojarzą, wiem - są wyjatki). Ogólnie mnie piłka nożna też nie jara, ani Euro. Jarałaby mnie raczej dobra autostrada na wschód Polski. Facetów lubię jako sportowców, ale mało mnie obchodzi w co grają.

Aczkolwiek, jak mi piwo do domu ktoś przyniesie, to mogę mecz obejrzeć. Chociaż najchętniej utalentowanych druzyn.

Z tym "sklecaniem zdań", to zdecydowanie gorzej radzą sobie trenerzy - zwłaszcza jeden, który jest teraz na topie BigGrin A co, do piłkarzy, to myślę, że po 90 (lub więcej) minutach biegania za piłką, też nie byłabyś wybitnym erudytą Flapper Chociaż Ci, których znam są całkiem "poprawnie wygadani", ale może i Ci ze wschodu też kiedyś "wyjdą na ludzi" i wówczas zmienisz zdanie o piłkarzach BigGrin
calibra
#8 Wysłane : 15 czerwca 2012 16:43:23(UTC)

Przyłączony: 2011-07-15(UTC)

Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 21 razy w 21 postach
Sportsmenka ze mnie może nie wybitna, ale erudycji mi w grze i po niej nie ubywało, kiedy jeszcze trenowałam Flapper. Ale może dlatego talentu mi w sporcie zabrakło - coś za coś. Co do trenera - trudno się nie zgodzić, rozwalają mnie też komentatorzy. Za to niektórzy ludzie potrafią się pięknie wysłowić, a właściwie wyśpiewać - naprawdę podziwiałam wczoraj Irlandczyków. U nas kibicowanie sprowadza się często do nieskomplikowanych pochrzakiwań, wiszczących paneinek (najczściej gdy jest spalony) i kilku rykówGlare . Natomiast nie powiedziałam, ze wszyscy piłkarze nie potrafią sklecić zdania , tylko, ze mi się w ten sposób kojarzą - odpowiednie wstawki z telewizji potrafią każdego ukazać w kiepskim świetle. Niemniej Ci, których znam są monotematyczni. Co do wschodnich piłkarzy - hmmm - Twój przytyk ich dotyczacy wynikł z mojej uwagi o autostradzie? Laugh Nie moje rejony, nie znam ich, natomiast wkurza mnie wiele innych rzeczy od których rzad umiejętnie odwraca uwagę, stąd ta autostrada - zresztą nie na temat.

A co do dziewcząt i piłkarzy, część z pewnością leci na sławę i kasę, a część udaje zainteresowanie by przypodobać się swoim niesławnym i nienadzianym facetom. Ewentualnie nutkę zazdrości w nich wywołac. Jedno i drugie jest żałosne, ale są na szczęście też prawdziwe fanki piłki noznej, które cenią samą grę, a przy okazji obetną sobie wzrokiem jedno lub drugie ciałko.
pupik
#9 Wysłane : 16 czerwca 2012 11:04:32(UTC)

Taa, komentatorzy bywają wkurzający! Prym wiedzie ulubieniec Polaków (niestety) - Szpakowski, zdarzało się Nam wyłączać głos, żeby sobie nie psuć widowiska Cursing
Irlandczycy faktycznie byli wspaniali, ich chóralny śpiew, mimo porażki ich reprezentacji, bardzo Nas wzruszył, ale oczywiście nadający bez ustanku Szpak, psuł wrażenie... Jednak, na tym właśnie meczu (Hiszpania-Irlandia), dało się również słyszeć, głośno śpiewane "Polska biało-czerwoni!", więc i Nasi kibice potrafią pięknie dopingować BigGrin Oby nie odwrócili się od Naszych, w przypadku przegranej z Czechami...
A jeśli chodzi o autostrady, to gdyby nie Euro, nie byłoby nawet tych, które powstały dzięki tej imprezie. Nie ma więc, co narzekać, na to piłkarskie święto, bo dzięki niemu dużo zyskamy - wiem, Ty nie narzekasz, tylko się nie jarasz BigGrin - piszę tak ogólnie do "Euro-sceptyków" BigGrin Na turystach zbijemy majątek! Toruń np. zalała fala Irlandczyków - w ogródkach piwnych, aż się roi od rudych czupryn, pozytywni są BigGrin
karcelka
#10 Wysłane : 18 czerwca 2012 09:04:42(UTC)

Przyłączony: 2011-07-04(UTC)
Kobieta

Podziękowano: 7 razy w 7 postach
Ja byłam zafascynowana Christianem, w czasach, gdy swa kariere rozpoczynał w MU.. ile to było.. 6-7 lat temu? Jakos tak.. wtedy był na prawdę normalnym i bardzo przystojnym chłopaczkiem ;)
Wiedziałam,że wyrośnie z niego wielkiej sławy pilkarz,ale niestety- sodówka strasznie uderzyła mu do glowy Cursing

Szczerze marzył mi sie chłopak piłkarz..
i takiego też mam Love
Jak dla mnie jest najlepszym zawodnikiem BigGrin
A od przyszłego sezonu jak nic się nie zmieni (specjalnie dla mnie) rozpocznie grę w jednym z naszych lokalnych klubów :D (o ile go reaktywuja po kilku latach przerwy...) Crying
cyruleczka
#11 Wysłane : 21 czerwca 2012 10:21:23(UTC)

Przyłączony: 2011-11-18(UTC)

Podziękował: 4 razy
Podziękowano: 1 razy w 1 postach
NekropolisQueen napisał:
wulkan_energii napisał:

A kasa - też pewnie kręci
karcelka
#12 Wysłane : 29 czerwca 2012 10:39:33(UTC)

Przyłączony: 2011-07-04(UTC)
Kobieta

Podziękowano: 7 razy w 7 postach
cyruleczka napisał:
NekropolisQueen napisał:
wulkan_energii napisał:

A kasa - też pewnie kręci

Z pewnością myślę,że kasa ma spore znaczenie..

Chociaż ja bym wolała mieć przy sobie mniejszą "gwiazdę", która będzie nie dużo zarabiać, ale będzie często przy mnie, przy rodzinie..
Bo co to za związek widywac kogoś częściej w reklamach w tv, w artykułach w gazetach, podczas transmisji meczy jak przy swoim boku..
Pieniądze niestety nie zastąpią wszystkiego...
agus22
#13 Wysłane : 23 lipca 2014 09:27:26(UTC)

Przyłączony: 2013-02-04(UTC)
Kobieta

Podziękował: 1 razy
Podziękowano: 2 razy w 2 postach
Hmm...sama lubię popatrzeć na wysportowanych piłkarzy, podoba mi się też to, że mają pasję :) Ale żebym za nimi szalała, to nie mogę tego powiedzieć :)
domina
#14 Wysłane : 1 września 2014 10:49:17(UTC)

Przyłączony: 2014-09-01(UTC)

Bo dużo zarabiają ;)
zemanek30
#15 Wysłane : 6 lutego 2015 12:58:31(UTC)
Ranga: Początkujący

Przyłączony: 2015-02-01(UTC)
Kobieta

Angry Witam. Lubimy piłkarzy, bo to wysportowani faceciFlapper Nie zawsze musi to być miłość na odleglośćMellow
emimaja
#16 Wysłane : 9 marca 2015 14:58:49(UTC)

Przyłączony: 2015-03-09(UTC)
Kobieta

Nie mam pojęcia dlaczego dziewczyny kochają piłkarzy, podejrzewam, że chodzi o pieniądze...
Dagmara Grada
#17 Wysłane : 10 grudnia 2015 20:42:40(UTC)

Przyłączony: 2015-11-13(UTC)
Kobieta

Podziękował: 1 razy
bo maja pasję i piękne umięśnione ciało, czasami fajne fryzury hehe i po strzelonej bramce dedykują swojej miłości
Marzenia są po to, aby je spełniać
rodzynka
#18 Wysłane : 17 maja 2016 15:08:33(UTC)
Ranga: Czasem tu piszę

Przyłączony: 2016-04-05(UTC)

myślę, że sława i wygląd. sama w młodzieńczych czasach oglądałam mecze tylko po to, żeby pooglądać sobie Torresa ;)
tamara
#19 Wysłane : 21 maja 2016 13:23:26(UTC)

Przyłączony: 2015-05-31(UTC)

Są po prostu sławni i rozpoznawalni i tyle.
Mają pieniądze do tego.
Wellness0
#20 Wysłane : 26 września 2016 11:18:10(UTC)

Przyłączony: 2016-09-09(UTC)

Podziękowano: 1 razy w 1 postach
Mi osobiście też się nie podobają wymienieni piłkarze :D nie wiem czemu dziewczyny ich kochają :P
Nie wszyscy są przystojni i mają piękne ciało :)

3 Strony123>
Skocz do forum