Witamy Gościa Szukaj | Aktywne Tematy | Zaloguj | Rejestruj

3 Strony123>
Kobiety i ich samochody :)
NekropolisQueen
#1 Wysłane : 29 marca 2012 22:51:14(UTC)

Ranga: Stary wyjadacz

Grupy: Użytkownicy, Moderatorzy
Przyłączony: 2011-01-30(UTC)

Podziękował: 55 razy
Podziękowano: 80 razy w 78 postach
Chyba każda z nas słyszała już masę różnych żartów na temat kobiet i samochodów, ale czy nie są one czasem dość realistyczne?

"Kobieta za kierownicą jest jak gwiazda na niebie - ty ją widzisz, ona ciebie - nie."BigGrin

"Kobieta pyta swego instruktora nauki prawa jazdy:
- Jak pan sądzi, ile jeszcze czasu potrzeba, abym umiała dobrze jeździć?
- Co najmniej trzy.
- Godziny?
- Nie, samochody."BigGrin

Co myślicie o kobiecie za kółkiem, z kobiecego punku widzenia oczywiście, czy uważacie, że mężczyźni są lepszymi kierowcami?

http://www.youtube.com/watch?v=d-ri6-80UVU BigGrin

NekropolisQueen załączonych obrazków:
woman-car.jpg 92 KB, pobrane 0 czas (s).

Nie możesz oglądać/pobierać załączników. Zarejestruj się by uzyskać dostęp.
Sponsor  

isatusia
#2 Wysłane : 29 marca 2012 23:05:03(UTC)

Grupy: Użytkownicy
Przyłączony: 2012-01-22(UTC)
Kobieta

Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 2 razy w 2 postach
Płeć tu chyba nie ma nic do rzeczy , znam wiele świetnie prowadzących kobiet (ostrożnych, rozważnych ,ale też odważnych) i tyle samo męskich piratów drogowych ( lekkomyślnych i nieodpowiedzialnych ) ,dlatego też osobiście walczę ze stereotypem "o Boże baba za kierownicą "

Tylko 3 LOL
NekropolisQueen
#3 Wysłane : 29 marca 2012 23:09:56(UTC)

I ja Kochana jestem tego zdania, że płeć nie ma nic do rzeczy, ale są te stereotypy, z którymi my kobiety walczymy udowadniając mężczyznom, że te wszelkie żarty są wymyślane chyba tylko po to, aby oni mogli się dowartościować;)choć sama też się z nich śmieję, mam do tego dystansBigGrinMoże my kobiety też powinniśmy robić takie śmieszne filmiki z mężczyznami i wrzucać na YouTube?

A tak w ogóle to dlaczego nie ma żeńskiego odpowiednika kierowcy? I może macie pomysły jaki mógłby być? kierownicaLOL
isatusia
#4 Wysłane : 29 marca 2012 23:14:41(UTC)

Przyłączony: 2012-01-22(UTC)
Kobieta

Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 2 razy w 2 postach
Kierowczyni LOL
brzmi tak samo mądrze jak ministra Laugh
NekropolisQueen
#5 Wysłane : 29 marca 2012 23:16:55(UTC)

isatusia napisał:
Kierowczyni LOL
brzmi tak samo mądrze jak ministra Laugh

Wspaniale! Podoba mi sięBigGrin Kierowczyni pojazdu osobowego jechała z prędkością...LOL
karcelka
#6 Wysłane : 30 marca 2012 07:00:39(UTC)

Przyłączony: 2011-07-04(UTC)
Kobieta

Podziękował: 0 razy
Podziękowano: 7 razy w 7 postach
Mój chłopak,na początku, gdy zaczęliśmy się spotykać powiedział, że jest pod wrażeniem mojej wiedzy na temat motoryzacji Flapper
a kolega- mechanik, że pewnie nie jednego kolesia potrafie zagiąć swoją wiedzą Flapper LOL
..a żeby było było śmiesznie nie mam prawka.. wszystko "na sucho"... LOL
NekropolisQueen
#7 Wysłane : 30 marca 2012 09:28:24(UTC)

* karcelka to na co czekasz Kobieto?!!! Nie pozwól by taki talent się marnowałBigGrin
karcelka
#8 Wysłane : 31 marca 2012 07:43:17(UTC)

Przyłączony: 2011-07-04(UTC)
Kobieta

Podziękowano: 7 razy w 7 postach
NekropolisQueen napisał:
* karcelka to na co czekasz Kobieto?!!! Nie pozwól by taki talent się marnowałBigGrin

W pewnym stopniu to jest dobre,że nie mam prawka,bo pewnie lada chwila bym źle na tym wyszła Flapper
tzn miałabym autko o jakim marze,a to mogło by się dla innych źle skończyć.. wiosna,deszcz pada,kałuże itp. LOL Flapper
m258
#9 Wysłane : 31 marca 2012 19:30:01(UTC)

Przyłączony: 2011-09-27(UTC)

Podziękował: 9 razy
Podziękowano: 4 razy w 4 postach
Kochana nie gadaj tylko działaj! rób prawko, bo Ci się może przydać w najmniej oczekiwanym momencie, nie można cały czas liczyć na faceta albo na... MPK BigGrin BigGrin BigGrin LOL do dzieła!
NekropolisQueen
#10 Wysłane : 1 kwietnia 2012 18:44:04(UTC)

Dziewczyny ja też jestem tego zdania, że warto aby kobieta miała prawo jazdy nawet dla wygody, aby nie być uzależniona od komunikacji miejskiej, autobusów i pociągów, gdzie ciągle wprowadzają jakieś zmiany w godzinach jazdy...czy też uzależnioną od mężczyzn i prosić aby gdzieś nas podwieźli, czy coś przewieźli...Aby można się było czuć komfortowo w każdej sytuacji, gdzie możemy się ubrać tak jak mamy ochotę, nie zwracając uwagi na to, że pada deszcz, śnieg i będzie trzeba gdzieś stać na przystanku i marznąć, gdzie można sobie podjechać na zakupy, czy na spotkanie z koleżanką, nie wspominając o tym, ile się oszczędza czasu na dojazd do szkoły, czy pracyBigGrin
Fajnie mieć prawko i swój własny samochódLaugh
m258
#11 Wysłane : 1 kwietnia 2012 19:00:01(UTC)

NekropolisQueen napisał:
Dziewczyny ja też jestem tego zdania, że warto aby kobieta miała prawo jazdy nawet dla wygody, aby nie być uzależniona od komunikacji miejskiej, autobusów i pociągów, gdzie ciągle wprowadzają jakieś zmiany w godzinach jazdy...czy też uzależnioną od mężczyzn i prosić aby gdzieś nas podwieźli, czy coś przewieźli...Aby można się było czuć komfortowo w każdej sytuacji, gdzie możemy się ubrać tak jak mamy ochotę, nie zwracając uwagi na to, że pada deszcz, śnieg i będzie trzeba gdzieś stać na przystanku i marznąć, gdzie można sobie podjechać na zakupy, czy na spotkanie z koleżanką, nie wspominając o tym, ile się oszczędza czasu na dojazd do szkoły, czy pracyBigGrin
Fajnie mieć prawko i swój własny samochódLaugh

o właśnie! ja niestety mam tylko to pierwsze, a samochodu jeszcze sie nie dorobiłam i prawdopodobnie jeszcze długo go mieć nie będę, ale jak ktoś coś potrzebuje ja wsiadam i jadę, no i podobno tez pijanego zawiozę Laugh
NekropolisQueen
#12 Wysłane : 1 kwietnia 2012 19:02:58(UTC)

*m258 Kochana super, że masz prawko, jeszcze trochę i samochód też będziesz miała, taki wymarzonyBigGrinjesteś pracowitą kobietką i dasz radęBigGrin
1 uztkownik NekropolisQueen za ten post.
m258 o 2012-04-01(UTC)
m258
#13 Wysłane : 1 kwietnia 2012 19:09:28(UTC)

NekropolisQueen napisał:
*m258 Kochana super, że masz prawko, jeszcze trochę i samochód też będziesz miała, taki wymarzonyBigGrinjesteś pracowitą kobietką i dasz radęBigGrin

Dziękuję Ci Kochana, naprawdę czasem umiesz podnieść na duchu Love
staram się jak mogę, ale tez nie wymagam wiele, wystarczy mi nawet małe "czinqueczento" Laugh żebym tylko nie musiała 2 godziny wcześniej zrywać się na uczelnię, a potem myślę do pracy, codziennie rano, żeby zdążyc na czas, bus ścisk, potem MPK oczywiście nigdy nie na czas, nerwy, ze nie zdążę Crying to moje marzenie :)
NekropolisQueen
#14 Wysłane : 1 kwietnia 2012 19:27:51(UTC)

m258 napisał:
NekropolisQueen napisał:

Dziękuję Ci Kochana, naprawdę czasem umiesz podnieść na duchu Love
staram się jak mogę, ale tez nie wymagam wiele, wystarczy mi nawet małe "czinqueczento" Laugh żebym tylko nie musiała 2 godziny wcześniej zrywać się na uczelnię, a potem myślę do pracy, codziennie rano, żeby zdążyc na czas, bus ścisk, potem MPK oczywiście nigdy nie na czas, nerwy, ze nie zdążę Crying to moje marzenie :)

Proszę uprzejmie, ale to Kochana nie tylko takie pisanie, bo ja naprawdę wierzę w to, że marzenia się spełniają, że musimy mocno tego chcieć, wierzyć i dążyć do jakiegoś celu BigGrinI fajnie, że nie nie wymagasz wiele, od takich mniejszych rzeczy trzeba zacząć, osiągać cele i marzyć o kolejnych i tak bez końcaBigGrin
I dasz radę, jak nie Ty to kto?!
kokietka
#15 Wysłane : 18 stycznia 2013 19:09:45(UTC)

Ranga: Początkujący

Przyłączony: 2013-01-18(UTC)

Podziękowano: 0 razy w 0 postach
A wg mnie kobiety są bardziej ostrożnymi kierowcami - nie szaleją tak za kółkiem :P
Majplezier1987
#16 Wysłane : 20 stycznia 2013 14:53:34(UTC)

Przyłączony: 2012-02-02(UTC)
Kobieta

Podziękował: 6 razy
Podziękowano: 1 razy w 1 postach
kokietka napisał:
A wg mnie kobiety są bardziej ostrożnymi kierowcami - nie szaleją tak za kółkiem :P

Bo ty z moją mamą nie jeździłaś :)

Już raz prawko musiała zdawać drugi raz za punkty, dodam, że żadnej kolizji nie spowodowała, tylko wszystkie za przekroczenie prędkości :)

laperspectiva
#17 Wysłane : 30 stycznia 2013 12:34:03(UTC)

Ranga: Stały bywalec

Przyłączony: 2013-01-27(UTC)
Kobieta

Ja na pierwsze auto odkładałam 2 lata, ale uważam, że pierwsze powinno być przede wszystkim sprawne - wiadomo, że niedoświadczony kierowca = stłuczki, zadrapania etc., nie ma co szaleć i porywać się na wypasiony model prosto z salonu. Teraz mam Polo, ale powoli przymierzam się do zamiany na większy model :) Miewam ciężką nogę i lubię jeździć dynamicznie, ale zawsze staram się dostosować prędkość do warunków na drodze, swojego samopoczucia i umiejętności.
Milla
#18 Wysłane : 31 stycznia 2013 09:32:53(UTC)

Przyłączony: 2013-01-31(UTC)

Podziękowano: 0 razy w 0 postach
Kobiety też przywiązują się do swoich samochodó, nie tylko faceci, ja na przykład do mojego autka mówię Lucek Blushing , mam nadzieje, że nie tylko ja personifikuję samochocy.....
laperspectiva
#19 Wysłane : 31 stycznia 2013 12:10:28(UTC)

Przyłączony: 2013-01-27(UTC)
Kobieta

Na mój pierwszy samochód Almerę mówiłam Ala lub Alicja BigGrin
NekropolisQueen
#20 Wysłane : 31 stycznia 2013 13:25:04(UTC)

LOLhehe ja na swój "żabka", "moja żabcia"BigGrin choć powinnam znaleźć jakieś "męskie imię"Laughno ale nie do każdego samochodu takie pasuje, bo przecież pewne marki to typowe kobietkiBigGrin BigGrin
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
3 Strony123>
Skocz do forum