Witamy Gościa Szukaj | Aktywne Tematy | Zaloguj | Rejestruj

6 Strony«<23456>
Konkurs wygraj buty Nessi(ZAKOŃCZONY)
isatusia
#61 Wysłane : 19 kwietnia 2012 10:54:13(UTC)

Ranga: Stary wyjadacz

Grupy: Użytkownicy
Przyłączony: 2012-01-22(UTC)
Kobieta

Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 2 razy w 2 postach
Busia91 napisał:
To w takim razie chyba niepotrzebnie wprowadzam zamęt BigGrin ale tak się już niecierpliwię... ;-)

Też właśnie ostatnio nerwowo zaglądałam do skrzynki ,czy aby awizo się nie zawieruszyło ,albo że źle podałam dane ,ale skoro jeszcze żadna z nas nie otrzymała bucików , pozostaje cierpliwie czekać .( i oby dotarły jeszcze tej wiosny ,żeby się nimi nacieszyć Flapper
Busia91
#62 Wysłane : 26 kwietnia 2012 18:44:37(UTC)

Ranga: Stały bywalec

Przyłączony: 2012-01-09(UTC)
Kobieta

Podziękował: 1 razy
No nie... koniec kwietnia i nawet na weekend majowy butków nie założymy??? Crying
isatusia
#63 Wysłane : 26 kwietnia 2012 20:27:16(UTC)

Kobieta

No trochę przesada , rozumiem ,że firmy mają dużo pracy ,ale konkurs jest promocją marki
,więc co klientów też będą tak olewać , czy też zwycięzcy są złem koniecznym i dostaną niesprzedane egzemplarze po sezonie .Upatrzyłam sobie na ich stronie szpilki ,które chciałam kupić ,ale wstrzymałam się aby zobaczyć jakość obuwia i powiem szczerze zastanawiam się czy chcę kupować w firmie , która lekceważy ludzi .Sama prowadzę działalność i takie zachowanie u mnie by nie przeszło , nawet jak wykonuje się usługę non profit , traktuje się ludzi tak jak innych klientów -z szacunkiem ! Jak na razie cały entuzjazm związany z konkursem minął Glare
Busia91
#64 Wysłane : 26 kwietnia 2012 21:52:54(UTC)

Kobieta

Czasami mam wrażenie, że te buty w ogóle nie przyjdą Confused
NekropolisQueen
#65 Wysłane : 26 kwietnia 2012 23:06:26(UTC)

Grupy: Użytkownicy, Moderatorzy
Przyłączony: 2011-01-30(UTC)

Podziękował: 55 razy
Podziękowano: 81 razy w 79 postach
Zgadzam się z Wami Dziewczyny! Cieszycie się, że wygrałyście nagrodę, a później czekacie na nią w nieskończonośćCryingRedakcja przyjmuje wszystko "na klatę", bo zazwyczaj tak jest i co może zrobić w takiej sytuacji? kontaktuje się wielokrotnie ze sponsorami, dopytuje, prosi...ach...uwierzcie, że dla redakcji taka postawa niektórych firm również nie jest przyjemna i świadczy o tych firmach.
isatusia
#66 Wysłane : 27 kwietnia 2012 08:40:16(UTC)

Kobieta

NekropolisQueen napisał:
Zgadzam się z Wami Dziewczyny! Cieszycie się, że wygrałyście nagrodę, a później czekacie na nią w nieskończonośćCryingRedakcja przyjmuje wszystko "na klatę", bo zazwyczaj tak jest i co może zrobić w takiej sytuacji? kontaktuje się wielokrotnie ze sponsorami, dopytuje, prosi...ach...uwierzcie, że dla redakcji taka postawa niektórych firm również nie jest przyjemna i świadczy o tych firmach.

NekropolisQueen , nie wiem jak dziewczyny ,ale myślę ,że też są mojego zdania ,że Wasza redakcja w takim przypadku jest absolutnie bez winy .Staracie się dostarczyć nam atrakcji poprzez min. fajne konkursy , a to że firmy się "wypinają " ,to tego przewidzieć nie możecie. Ja ze swojej strony dziękuję za to że jesteście z nami BigGrin

Busia91
#67 Wysłane : 27 kwietnia 2012 10:21:45(UTC)

Kobieta

isatusia napisał:
NekropolisQueen napisał:

NekropolisQueen , nie wiem jak dziewczyny ,ale myślę ,że też są mojego zdania ,że Wasza redakcja w takim przypadku jest absolutnie bez winy .Staracie się dostarczyć nam atrakcji poprzez min. fajne konkursy , a to że firmy się "wypinają " ,to tego przewidzieć nie możecie. Ja ze swojej strony dziękuję za to że jesteście z nami BigGrin

Ahh tak rozumiem to wszystko również, podzielam też zdanie Isatusi.
Te firmy to naprawdę powinny się wstydzić, skoro nawiązuję umowę co do konkursu to powinni się z niej wywiązywać, a nie żeby się ciągle upominać. Domyślam się, że dla redakcji to też nie fajna sytuacja i pozostaje nam tylko czekać na buciki. Ja też się cieszę, że Wasza redakcja jest za tym, żeby wszystko szło w jak najlepszym porządku ;-)
m258
#68 Wysłane : 27 kwietnia 2012 10:55:19(UTC)

Przyłączony: 2011-09-27(UTC)

Podziękował: 9 razy
Podziękowano: 4 razy w 4 postach
różni sa ludzie, więc i różni sponsorzy, niektórzy rzetelni i od razu przesyłają, inni maja gdzieś... ale i tak najgorszy był sponsor gWinner - bez komentarza
myślę że tu będzie inaczej i szybciutko dostaniecie swoje buciki :)
NekropolisQueen
#69 Wysłane : 27 kwietnia 2012 17:35:05(UTC)

Dziewczyny cieszę się, że wykazujecie tyle zrozumienia i wiecie, że redakcja tutaj nie jest winna i nie zostawia takich spraw, ale robi wszystko, byście dostały swoje nagrody. Pani Redaktor oczywiście kontaktowała się ze sponsorem po waszym postach, że jeszcze nie macie nagród i otrzymała taką odpowiedź:

"Na produkcję butów trzeba było czekać, bo skończyły się do nich podeszwy trzeba było domawiać i czekać. Sama traktuję tę sprawę priorytetowo.
30.04.2012 mam mieć ostateczne potwierdzenie, kiedy będą wysłane. Od razu wyślę info do Pani"

Także Kochane podejrzewam, że buciki dotrą tak jak pisałyście, pewnie po weekendzie majowym, jak tylko coś będziemy wiedzieć, to oczywiście będziemy was informować, wy też napiszcie proszę jakbyście je dostały wcześniej.
m258
#70 Wysłane : 27 kwietnia 2012 18:18:01(UTC)

no widzicie dziewczyny!
wszystko będzie dobrze i buciki będą na 100% nówka sztuka nie śmigane, prosto z taśmy produkcyjnej!
Nic tylko biegać.
A okazji do ich założenia będziecie mieć sporo majowy weekend i bez nich będzie udany BigGrin
isatusia
#71 Wysłane : 27 kwietnia 2012 18:25:22(UTC)

Kobieta

Super ,że się wyjaśniło ( choć wiem ,że jestem wredotą ,ale sami powinni Was o tym poinformować wcześniej,że są problemy,a nie dopiero po przesłaniu zapytania.Flapper )
Ale Wasze podejście to pełen profesjonalizm i życzliwość !!!
NekropolisQueen
#72 Wysłane : 27 kwietnia 2012 18:34:12(UTC)

isatusia napisał:
Super ,że się wyjaśniło ( choć wiem ,że jestem wredotą ,ale sami powinni Was o tym poinformować wcześniej,że są problemy,a nie dopiero po przesłaniu zapytania.Flapper )

Również mi się tak wydaje, że jak jest jakieś większe opóźnienie w wysyłce nagród, czy też jakieś problemy innego rodzaju, to sponsor sam powinien poinformować portal, aby przeprosić i ogłosić w ich imieniu, że wysyłki będą później, no ale cóż na to poradzimy.
m258
#73 Wysłane : 27 kwietnia 2012 21:08:44(UTC)

NekropolisQueen napisał:
isatusia napisał:

Również mi się tak wydaje, że jak jest jakieś większe opóźnienie w wysyłce nagród, czy też jakieś problemy innego rodzaju, to sponsor sam powinien poinformować portal, aby przeprosić i ogłosić w ich imieniu, że wysyłki będą później, no ale cóż na to poradzimy.

najważniejsze że wszystko wyjaśnione i buciki niebawem będą :)
Busia91
#74 Wysłane : 28 kwietnia 2012 22:49:08(UTC)

Kobieta

NekropolisQueen napisał:
Dziewczyny cieszę się, że wykazujecie tyle zrozumienia i wiecie, że redakcja tutaj nie jest winna i nie zostawia takich spraw, ale robi wszystko, byście dostały swoje nagrody. Pani Redaktor oczywiście kontaktowała się ze sponsorem po waszym postach, że jeszcze nie macie nagród i otrzymała taką odpowiedź:

"Na produkcję butów trzeba było czekać, bo skończyły się do nich podeszwy trzeba było domawiać i czekać. Sama traktuję tę sprawę priorytetowo.
30.04.2012 mam mieć ostateczne potwierdzenie, kiedy będą wysłane. Od razu wyślę info do Pani"

Także Kochane podejrzewam, że buciki dotrą tak jak pisałyście, pewnie po weekendzie majowym, jak tylko coś będziemy wiedzieć, to oczywiście będziemy was informować, wy też napiszcie proszę jakbyście je dostały wcześniej.

Oooo superowo :) a tym bardziej się cieszę, że nie zostawiliście nas bez odpowiedzi i potraficie szybko działać :)
isatusia
#75 Wysłane : 29 kwietnia 2012 10:35:43(UTC)

Kobieta

Właśnie w prognozie pogody zapowiedzieli ochłodzenie , nie cieszy mnie to co prawda ,ale chociaż będziemy miały okazję założyć butki BigGrin
Busia91
#76 Wysłane : 29 kwietnia 2012 19:43:36(UTC)

Kobieta

Jeszcze całe lato przed nami, także bez obaw :)
misiax
#77 Wysłane : 29 kwietnia 2012 22:00:08(UTC)

Przyłączony: 2011-12-28(UTC)
Kobieta

Podziękował: 0 razy
Podziękowano: 1 razy w 1 postach
Jestem pewna, że jeszcze się nimi nacieszymy. :) Oby tylko rozmiarowo się zgadzały BigGrin
isatusia
#78 Wysłane : 29 kwietnia 2012 22:27:04(UTC)

Kobieta

Busia91 napisał:
Jeszcze całe lato przed nami, także bez obaw :)

Ten model na lato może niekoniecznie ,ale sposobność i okazja znajdą się na pewno
Busia91
#79 Wysłane : 30 kwietnia 2012 13:41:06(UTC)

Kobieta

No wiesz, wiadomo, że nie zawsze i nie do wszystkiego pasują takie butki na obcasie, ale różnie to bywa, także myślę, że okazja jakaś na pewno się znajdzie.
m258
#80 Wysłane : 30 kwietnia 2012 16:40:58(UTC)

Busia91 napisał:
No wiesz, wiadomo, że nie zawsze i nie do wszystkiego pasują takie butki na obcasie, ale różnie to bywa, także myślę, że okazja jakaś na pewno się znajdzie.

o dziewczyny! butów nigdy nie za wiele!
Przynajmniej dla mnie BigGrin
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
6 Strony«<23456>
Skocz do forum