Witamy Gościa Szukaj | Aktywne Tematy | Zaloguj | Rejestruj

4 Strony123>»
Dieta?
sareneczka
#1 Wysłane : 28 listopada 2016 16:31:02(UTC)
Ranga: Stary wyjadacz

Grupy: Użytkownicy
Przyłączony: 2013-02-14(UTC)

Podziękował: 0 razy
Podziękowano: 0 razy w 0 postach
Stosujecie jakieś diety? Macie jakąś swoją ulubioną? Ja jakiś czas temu stosowałam tą http://www.czapielskimlyn.pl/?page=pl/diety/dieta-odmladzajaco-odchudzajaca-800-kcal.html i jestem bardzo zadowolona z jej efektów! :)
Sponsor  

impfir2
#2 Wysłane : 30 listopada 2016 09:56:04(UTC)
Ranga: Początkujący

Przyłączony: 2016-11-30(UTC)

Dieta jest bardzo ważna.
wiola438
#3 Wysłane : 4 grudnia 2016 14:45:41(UTC)
Ranga: Czasem tu piszę

Przyłączony: 2014-03-11(UTC)

Najlepiej przestawić się na zdrową żywność i zbilansować odpowiednio dietę. Bardzo dużo fajnych produktów znajdziesz u nich
http://biolovers.pl/prod...NY-BIO-1-L-NATUMI.html. Obniż użycie tłuszczy zwierzęcych, to naprawdę daje bardzo dobre efekty.
Croissant
#4 Wysłane : 6 grudnia 2016 10:53:32(UTC)

Przyłączony: 2014-05-09(UTC)

Ja zastanawiam się nad naturalnymi metodami odchudzania, chlorellą, spiruliną.
domina
#5 Wysłane : 6 grudnia 2016 11:38:19(UTC)

Ranga: Stały bywalec

Przyłączony: 2014-09-01(UTC)

A one mają potwierdzone działanie w ogóle?
aolka
#6 Wysłane : 7 grudnia 2016 09:23:51(UTC)

Przyłączony: 2016-10-04(UTC)

Nigdy nie miałam cierpliwości do diet, moje koleżanki non stop jakieś stosują. Ciekawe propozycje diet są na http://sanitera.pl.
rozalkanatalka
#7 Wysłane : 7 grudnia 2016 12:22:10(UTC)

Przyłączony: 2016-12-07(UTC)

Jedyna dieta jaka działa to rozsądek w jedzeniu.
Iwona82
#8 Wysłane : 17 grudnia 2016 21:14:15(UTC)

Przyłączony: 2016-10-26(UTC)

Najważniejsze jest, aby zacząć się zdrowo się odżywiać. Warto więc wprowadzić do swojej diety jak najwięcej warzyw i owoców. Warzywa są źródłem witamin, jak np. kalafior http://pokochajolejrzepakowy.eu/pan-kalafior-roli-glownej/ To zdecydowanie lepszy pomysł niż bezsensowne katowanie się nieskutecznymi dietami.
Ulunia
#9 Wysłane : 26 grudnia 2016 16:55:15(UTC)

Przyłączony: 2016-10-09(UTC)

Jedyna dieta jaką stosuje to dieta sokowa przez 3 dni regularnie co miesiąc. Bardzo fajnie oczyszcza organizm, jest bombą witaminową dla organizmu i do tego jest smaczna. Tu macie podstawowe info na jej temat http://obk.pl/dieta-soko...dach-i-bezpieczenstwie/ .
roksana0592
#10 Wysłane : 27 grudnia 2016 16:33:16(UTC)

Przyłączony: 2016-12-11(UTC)

Dieta jest dobra, zwłaszcza jeżeli jest odpowiednio dobrana i pozwala na oczyszczenie i regenerację organizmu. Ja swego czasu bardziej niż na straceniu kilku kilogramów skupiłam się na regeneracji organizmu, ponieważ zmęczenie, zła dieta, stres spowodowały iż czułam się ciągle senna a dodatkowo ponownie pojawiły się problemy z miesiączką ;/ Ostatnio znalazłam pewien suplement diety przeznaczony bardziej dla Kobiet "INOFEM", który nie dość, że pozwala organizmowi na właściwe zarządzanie insuliną by nie doprowadzić do cukrzycy lub innych chorób, dodatkowo wspomaga regulację cyklu owulacji :) bardzo mnie ten produkt zainteresował. Zobaczcie same ---> http://www.inofem.pl/badanie-kliniczne/, może któraś z Was również będzie zainteresowana :)
Chcę go wypróbować :) Ponieważ opisy tego produktu są zachęcające :)
nathalie
#11 Wysłane : 29 grudnia 2016 14:01:23(UTC)

Przyłączony: 2016-07-11(UTC)

Jasne, warto zadbać o zdrowe posiłki bogate w odpowiednie składniki odżywcze. Jeśli chodzi o mnie to zrezygnowałam ze słodyczy i fast foodów. Do tego zaczęłam zażywać preparat wspomagający odchudzanie- Piperine Max. Myślę, że za jakiś czas będę mogła pochwalić się zdrową smukłą sylwetkę.
Madzia23
#12 Wysłane : 30 grudnia 2016 13:40:21(UTC)
Ranga: Stały bywalec

Przyłączony: 2016-06-27(UTC)

Kurcze mi te diety jakoś nie wychodzą :(
majka34
#13 Wysłane : 31 grudnia 2016 15:00:28(UTC)

Przyłączony: 2016-12-10(UTC)

Dieta może być różnorodna, warto jednak trochę dodać do tego ćwiczeń. Przyda się do tego torba. Takie torby sportowe na gadżety do ćwiczeń podczas wyjścia na trening czy na wyprawę do ćwiczeń na świeżym powietrzu.
Flipper
#14 Wysłane : 11 stycznia 2017 08:13:51(UTC)

Przyłączony: 2017-01-11(UTC)

Ja wybrałam kompleksowe konsultacje dietetyczne przez internet i powiem szczerze że był to strzał w 10, już udało mi się 5 kg schudnąć więc polecam taką metodę.
mira213
#15 Wysłane : 11 stycznia 2017 22:47:50(UTC)

Przyłączony: 2017-01-05(UTC)

Dieta to nie wszystko. Ważny jest też trening. Pomyśl nad kupnem sprzętu do ćwiczeń. Może drabinka gimnastyczna lub rowerek treningowy?
Iwona82
#16 Wysłane : 19 stycznia 2017 22:37:40(UTC)

Przyłączony: 2016-10-26(UTC)

Im jesteśmy starsze tym trudniej dbać o swój wygląd. Nie możemy pozwalać sobie na podjadanie jak kiedyś. Każda z nas próbuje podejmować działania, dzięki którym będziemy czuły się piękne i młode: https://kcalmar.com/blog/2016/12/29/jak-opoznic-proces-starzenia-zatrzymac-czas-dieta/ Ograniczenie jedzenia słodyczy niestety to za mało...
lennya
#17 Wysłane : 24 stycznia 2017 12:52:14(UTC)

Przyłączony: 2016-09-09(UTC)

Osobiście uważam że każda dieta powinna być wzbogacona w odpowiednie witaminy. Założenie jest takie że to właśnie zdrowa żywność ma dostarczać wystarczającą liczbę takich witamin. Jednak dobrze wiemy że jest zupełnie inaczej. Dlatego też warto samemu się dowiedzieć skąd takie witaminy pozyskać. Jednym ze źródeł są suplementy z witaminą d które ma ważne znaczenie w procesie odbudowy zdrowia. Możecie przeczytać troszkę informacji na ten temat na stronie internetowej http://www.naturalnawita...dobor-witaminy-d-objawy Jeśli na prawdę chcemy coś zmienić w swoim życiu to warto podejść do tego z głową.
sareneczka
#18 Wysłane : 26 stycznia 2017 09:53:20(UTC)

Przyłączony: 2013-02-14(UTC)

Dieta jest bardzo ważnym czynnikiem jeżeli chodzi o stracenie kilogramów jak i ich nabycie. Najlepiej jak przeliczysz sobie zapotrzebowanie kcal dla Ciebie, następnie oblicz sobie ile powinnaś przyjmować tłuszczy, węglowodanów i białka dziennie. Jak już to sobie zrobisz to wg. tych wyliczeń układaj sobie dietę, ja dodatkowo stosuje spalacze lub suplementy diety. Zamawiam przez internet a wybór jest spory. Podsyłam linka jakby którąś był zainteresowały odżywki activlab
galakta
#19 Wysłane : 26 stycznia 2017 15:54:18(UTC)

Przyłączony: 2017-01-26(UTC)

Dokładnie, lepiej jest poznać trochę swoje możliwości przemiany materii poprzez obliczenie zapotrzebowania na kalorie, szybkość ich spalania itd. W sieci jest wiele kalkulatorów, bazujących na popularnych wzorach uczonych więc nie trzeba się specjalnie wysilać z ich poszukiwaniem. Dopiero potem można się zacząć zastanawiać nad tym, jaka ma być ta dieta. Jeżeli nie mamy okazji wybrać się do dietetyka, można poszukać samemu jadłospisów albo zamówić dietę online, bo to też jakaś alternatywa. Przecież jak nam się nie spodoba to można zawsze zrezygnować.
ulala
#20 Wysłane : 26 stycznia 2017 23:31:31(UTC)

Przyłączony: 2016-08-18(UTC)

ja cały czas pracuję nad swoją wagę, ale idzie mi coraz lepiej :) Wprowadzam w życie porady z https://amlanforte.com/artykuly/odchudzanie-porady i do tego zaczęłam brać amlan Forte od Vital Progres - to taki suplement diety, bardzo mi pomaga w odchudzaniu i myślę, że w dużej mierze efekty zawdzięczam właśnie jemu :)
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
4 Strony123>»
Skocz do forum