Witamy Gościa Szukaj | Aktywne Tematy | Zaloguj | Rejestruj

7 Strony123>»
Dodatki ważnym elementem stroju?
Redaktor
#1 Wysłane : 24 stycznia 2011 10:46:31(UTC)

Ranga: Stary wyjadacz

Grupy: Użytkownicy
Przyłączony: 2010-11-24(UTC)

Podziękował: 0 razy
Podziękowano: 12 razy w 9 postach
Niektóre kobiety zawsze przywiązywały uwagę do dodatków, inne dopiero od jakiegoś czasu zaczęły doceniać drobne elementy, które nadają naszym strojom charakteru. Dodatków są tysiące. Po jakie z nich najczęściej sięgacie? Czy to jest biżuteria, czy również chustki, rękawiczki, opaski, wisiorki, broszki .... Co jest waszym ulubionym dodatkiem?

http://www.udziewczyn.pl...e__akcesoria_zimowe.aspx
Sponsor  

Redaktor
#2 Wysłane : 27 stycznia 2011 09:28:35(UTC)

Przyłączony: 2010-11-24(UTC)

Podziękowano: 12 razy w 9 postach
Dziś prezentujemy przepiękny dodatek jakim jest torebka, zobaczcie, niektóre torebki naprawdę są wyjątkowe, ale czy aby nie za drogie? Jesteście w stanie zapłacić tyle za torebkę?

http://www.udziewczyn.pl...k_do_malej_czarnej.aspx

NekropolisQueen
#3 Wysłane : 30 stycznia 2011 20:29:00(UTC)

Grupy: Użytkownicy, Moderatorzy
Przyłączony: 2011-01-30(UTC)

Podziękował: 55 razy
Podziękowano: 80 razy w 78 postach
Cudownie, że pojawił się temat torebki bo to właśnie głównie ona gra najważniejszą rolę w moim stroju. Nie mam ich dużo bo ( i tutaj Was zaskoczę )tylko dwie!!! Za to takie, z których jestem dumna i które uwielbiam. Są to oryginalne markowe torebki, które dostałam w prezencie z zagranicy i posłużą mi z pewnością jeszcze parę lat bo ich jakość jest naprawdę bardzo dobra.
justsko
#4 Wysłane : 31 stycznia 2011 21:34:09(UTC)
Ranga: Początkujący

Przyłączony: 2011-01-31(UTC)

Podziękowano: 0 razy w 0 postach
Kolczyki, bez nich nie wychodzę z domu, mąż mówi że mam fioła na ich punkcieLOL
OdkrywcaKobiecegoRaju
#5 Wysłane : 4 lutego 2011 13:50:10(UTC)

Ranga: Stały bywalec

Przyłączony: 2011-02-04(UTC)

Redaktor napisał:
Niektóre kobiety zawsze przywiązywały uwagę do dodatków, inne dopiero od jakiegoś czasu zaczęły doceniać drobne elementy, które nadają naszym strojom charakteru. Dodatków są tysiące. Po jakie z nich najczęściej sięgacie? Czy to jest biżuteria, czy również chustki, rękawiczki, opaski, wisiorki, broszki .... Co jest waszym ulubionym dodatkiem?

http://www.udziewczyn.pl...e__akcesoria_zimowe.aspx

Nie tylko kobietki przywiązują wagę do dodatków. My faceci równieżLaugh
Dla mnie najważniejszy jest zegarek, w dalszej kolejności łańcuch czy bransoletka
i oczywiście w zależności od okazji i stroju-dobrany pasek do koloru butów, spinki do koszuli,krawat... a do pracy torba lub saszetka, aby pomieścić te wszystkie graty, z którymi facet się nie rozstaje, jak np.:kluczyki od auta, dokumenty, papiery, klucze z brelokiem-otwieraczem do butelekBigGrinkomórka,laptop,kalendarz, długopis ewentualnie jakiś malutki śrubokręcikBigGrin(tak na wypadek jakby jakaś kobietka potrzebowała naszej pomocy)BigGrin
Patrycja
#6 Wysłane : 6 lutego 2011 10:40:58(UTC)
Ranga: Początkujący

Przyłączony: 2011-02-06(UTC)

Ja uważam, że dodatki są bardzo ważne. Nieumiejętnie dobrane mogą popsuć całą kreację.
Często szukam inspiracji w internecie, bo nie jestem zawsze przekonana, że to co wymyślę będzie wyglądało dobrze. Strony z których czerpię to avanti24.pl i moda-online.pl
ciniminnies
#7 Wysłane : 18 lutego 2011 10:41:13(UTC)

Przyłączony: 2011-02-18(UTC)
Kobieta

Podziękowano: 1 razy w 1 postach
A ja mam fioła na punkcie butów Drool
Mam już tyle par, a ciągle kupuję nowe.
Jasne, że dodatki są ważne :) Dzięki nim nawet zwykły strój może stać się niepowtarzalny :)
Ja uwielbiam wisiorki na długim łańcuszku BigGrin
Kiedyś miałam fazę na kolczyki, ale jakoś mi to przeszłoCool
malgosia74
#8 Wysłane : 19 lutego 2011 16:53:23(UTC)

Przyłączony: 2011-02-01(UTC)
Kobieta

Każdy, choć najmniejszy drobiazg, czy to dla kobiety czy dla męzczyzny jest elementem ważnym i dodaje "tego czegoś" w wyglądzie :) Ja też lubię cos tam sobie do danego stroju dopasowac aby dodac odrobine pikanteri czy uwydatnic wygląd kreacji. Czasem to zwykła broszka ale przyciaga uwage innych. Warto mieć jakis dodatek moim zdaniem ... Jesteśmy wówczas oryginalni...
Trinka
#9 Wysłane : 19 lutego 2011 17:15:34(UTC)

Przyłączony: 2011-02-17(UTC)
Kobieta

Podziękowano: 1 razy w 1 postach
Ja lubię bardzo buty i kolczyki. Kolczyków kolekcję mam już sporą, bo to jakieś mi się spodobają, a to znów dostanie się na prezent (w sumie kolczyki to taki w miarę uniwersalny prezent dla kobiety).
Co do torebki to ja uchodzę się za taką długo, musi być pojemna, ładna i o jakimś neutralnym kolorze. Kopertówki i małe torebki to tylko na imprezy. Na codzień jestem wierna jednej torebce :)
Poprostuja25
#10 Wysłane : 20 lutego 2011 16:37:15(UTC)
Ranga: Stały bywalec

Przyłączony: 2011-02-20(UTC)

Dla mnie bardzo ważnym dodatkiem są szale i chusty. Lubię też biżuterię wszelkiego rodzaju, zwłaszcza duże wisiory i korale :)
malgosia74
#11 Wysłane : 20 lutego 2011 21:36:43(UTC)

Przyłączony: 2011-02-01(UTC)
Kobieta

Apaszki sa tez niezłym dodatkiem dla podkreslenia swego stylu i dobrze sie komponuja do niektórych strojów. Mam tyle róznych szaliczków z przeróznych tkanin , i dobrze że mi trinka przypomniałaś bo teraz na wiosne jak znalazł będą do płaszczyków i żakietów lub luznych kurteczek :) Można jeszce zamiast paska do spodni jeansowych teraz zakładać kolorowe chustki lub długie szaliczki :)
Egoistka
#12 Wysłane : 21 lutego 2011 23:42:59(UTC)

Przyłączony: 2011-02-21(UTC)
Kobieta

Podziękował: 1 razy
Podziękowano: 6 razy w 6 postach
przede wszystkim Torebka-podstawa. Jeżeli fryzura typu spięta'' to kolczyki no i oczywiście pierścionki/bransoletka/zegarek i nie zapomnijmy o najważniejszym pasku jeżeli jest on widoczny.
NekropolisQueen
#13 Wysłane : 24 marca 2012 18:17:50(UTC)

Dziewczyny ogromną popularnością cieszy się ostatnio biżuteria tak zwana "hand made" ręcznie robiona, pojawiło się również mnóstwo sklepów wykonujących i sprzedających taką biżuterię, a ja znalazłam filmik na YouTube jednej z dziewczyn, jak wykonać takie oryginalne naszyjniki i powiem Wam Kochane, że jestem pod wrażeniem! Same zobaczcie i napiszcie co sądzicie?

http://www.youtube.com/watch?v=vJE38nQYJss
1 uztkownik NekropolisQueen za ten post.
pupik o 2012-03-25(UTC)
bb26
#14 Wysłane : 24 marca 2012 19:24:13(UTC)

Przyłączony: 2011-07-26(UTC)
Kobieta

Podziękowano: 3 razy w 3 postach
bardzo podoba mi się taka biżuteria i cenię ją za oryginalność. Trzeba się pobawić i spróbować coś zrobić. Naszyjnik z filmiku jest efektowny a przy tym nieskomplikowany do wykonania i tani materiałowo.
Dzięki Nekropolis za inspirację:)
pupik
#15 Wysłane : 25 marca 2012 13:20:54(UTC)

Przyłączony: 2011-11-23(UTC)

Podziękował: 9 razy
Podziękowano: 13 razy w 13 postach
Ale bajer! Podoba mi się ten pomysł, zwłaszcza ta opcja ze złotymi nakrętkami - extra! Już pokazałam mężowi filmik, bo mimo, że wydaje się to proste, to i tak pewnie bym się zamotała, a On jest dobry w "pracach ręcznych" LOL Pójdziemy dziś do OBI i poszukamy elementów, ale fajna zabawa przed Nami! BigGrin Dzięki Kochana!
pupik
#16 Wysłane : 25 marca 2012 15:33:35(UTC)

Chyba jednak nici z naszyjnika... Byliśmy w OBI i trochę drogo by to wszystko kosztowało, tzn mój mąż twierdzi, że 20parę zł za takie "pierdoły" to przesada Angry Ale może jeszcze nad Nim popracuję BigGrin
NekropolisQueen
#17 Wysłane : 25 marca 2012 17:17:51(UTC)

pupik napisał:
Chyba jednak nici z naszyjnika... Byliśmy w OBI i trochę drogo by to wszystko kosztowało, tzn mój mąż twierdzi, że 20parę zł za takie "pierdoły" to przesada Angry Ale może jeszcze nad Nim popracuję BigGrin

Żartujesz? u nas w sklepie żelaznym takie nakrętki na wagę kosztują taniej, a na allegro widziałam 3,99/100sztBigGrinTrzeba szukać lepiej w takich malutkich sklepach z narzędziami, gwoździami itp. tam się kupi taniej niż w takich marketach budowlanych.
amorki22
#18 Wysłane : 25 marca 2012 18:03:13(UTC)

Przyłączony: 2011-11-24(UTC)

Podziękował: 7 razy
Podziękowano: 2 razy w 2 postach
pupik napisał:
Ale bajer! Podoba mi się ten pomysł, zwłaszcza ta opcja ze złotymi nakrętkami - extra! Już pokazałam mężowi filmik, bo mimo, że wydaje się to proste, to i tak pewnie bym się zamotała, a On jest dobry w "pracach ręcznych" LOL Pójdziemy dziś do OBI i poszukamy elementów, ale fajna zabawa przed Nami! BigGrin Dzięki Kochana!

też to widziałam , suer, ale u mnie by się odrazu śmiali z nakrętek:(
amorki22
#19 Wysłane : 25 marca 2012 18:04:25(UTC)

Przyłączony: 2011-11-24(UTC)

Podziękował: 7 razy
Podziękowano: 2 razy w 2 postach
NekropolisQueen napisał:
pupik napisał:

Żartujesz? u nas w sklepie żelaznym takie nakrętki na wagę kosztują taniej, a na allegro widziałam 3,99/100sztBigGrinTrzeba szukać lepiej w takich malutkich sklepach z narzędziami, gwoździami itp. tam się kupi taniej niż w takich marketach budowlanych.

a twój facet nie ma tam gdzie kilka w swoim warsztacie????
pupik
#20 Wysłane : 25 marca 2012 20:27:39(UTC)

amorki22 napisał:
NekropolisQueen napisał:
pupik napisał:

a twój facet nie ma tam gdzie kilka w swoim warsztacie????

Mieszkamy w bloku, więc ciężko o "warsztat" BigGrin Owszem Adam ma nieźle wyposażoną skrzynkę z narzędziami, ale nakrętek w niej brak. Zresztą te, to jeszcze mały pikuś (20szt jakieś 2zł), tasiemka była droga - ok 2zł za metr, a trzeba 9m - to Go zniechęciło.. Ale może w zwykłej pasmanterii wyszłoby taniej.
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
7 Strony123>»
Skocz do forum