Witamy Gościa Szukaj | Aktywne Tematy | Zaloguj | Rejestruj

2 Strony12>
18-ste urodziny
edyta21
#1 Wysłane : 3 października 2011 19:02:40(UTC)

Ranga: Czasem tu piszę

Grupy: Użytkownicy
Przyłączony: 2011-09-26(UTC)
Kobieta

Podziękował: 0 razy
Podziękowano: 0 razy w 0 postach
Wiele osoby swoje 18-ste urodziny świętuje dość hucznie, zaprasza duża liczbę gości, na stołach nie brakuje alkoholu. Jak planujecie bądź jak wspominacie swoją 18-stkę? Było to kameralne przyjęcie w gronie rodziny i przyjaciół czy duża impreza?
Sponsor  

NekropolisQueen
#2 Wysłane : 3 października 2011 19:18:15(UTC)

Ranga: Stary wyjadacz

Grupy: Użytkownicy, Moderatorzy
Przyłączony: 2011-01-30(UTC)

Podziękował: 55 razy
Podziękowano: 81 razy w 79 postach
Ja miałam dwie 18-nastki: jedną dla rodziny, a drugą dla najbliższych koleżanek. W tamtych czasach było to dość przyzwoite i w granicach rozsądku jeśli chodzi o ilość potraw, alkoholu, jak również prezentów. Wtedy jeszcze nie było takiego "szału" jak dzisiaj, kiedy to jeden musi być lepszy od drugiego:) 18-tki o jakich słyszałam to dla mnie absurd totalny! Pamiętam kobietę, która nie tak dawno zamawiała takie przyjęcie dla syna w hotelowej restauracji, wybierając najdziwniejsze potrawy z karty menu, dobierała wina oraz inne alkohole, a jego cena dorównywała cenie małego kameralnego wesela! Znam tez przypadki wynajmowania dyskoteki itp.
Zastanawia mnie czy dojdziemy do tego, co się wyrabia w Stanach, czyli już 13-letnie dzieci będą miały przyjęcia, gdzie na prezent dostaną samochód, bądź operację plastyczną. Co wyrośnie z dzieci, którym tak łatwo wszystko przychodzi???
cacauatlie
#3 Wysłane : 3 października 2011 19:25:50(UTC)

Przyłączony: 2011-03-29(UTC)

ja osiemnastki nie miałam i nie żałuję :)
askka
#4 Wysłane : 3 października 2011 20:22:16(UTC)

Przyłączony: 2011-07-12(UTC)

Podziękował: 1 razy
Podziękowano: 4 razy w 4 postach
ja miałam małą 18-stkę w gronie znajomych i było naprawdę suuuper:-) nie żałuję:-)
pscolka
#5 Wysłane : 3 października 2011 21:14:05(UTC)

Przyłączony: 2011-07-05(UTC)

Podziękował: 7 razy
Podziękowano: 7 razy w 7 postach
Na początku miałam małą imprezkę urodzinową w gronie rodzinnym. A później razem moimi dwoma przyjaciółkami zorganizowałyśmy sobie wspólnie 18-stkę i zaprosiliśmy dużo przyjaciół i znajomych. Było bardzo super, a chwile niezapomniane:)
calibra
#6 Wysłane : 3 października 2011 22:42:08(UTC)

Przyłączony: 2011-07-15(UTC)

Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 21 razy w 21 postach
Warz z dwoma koleżankami wynajęłyśmy lokal i bawiliśmy się przednio w gronie znajomychFlapper .
karcelka
#7 Wysłane : 5 października 2011 08:46:09(UTC)

Przyłączony: 2011-07-04(UTC)
Kobieta

Podziękowano: 7 razy w 7 postach
Ja miałam 2 18... :)
Jedna w paiątek dla znajomych- miałam chyba 15 osób.
Robiłam ją w naszym mieszkaniu(bez rodziny!). Najpierw grill,jakieś zabawy,spacery (mieszkam w uzdrowisku). Później przenieślismy się do mieszkania- oglądalismy jakieś filmy,duzo rozmawialiśmy..
Wszyscy zostali na noc,było bardzo miło i kulturalnie.
Drugą 18 zrobiłam w w niedzię,zjechała się rodzinka.. :)

Ciesze się bardzo,bo bardzo fajnie wspominam tamten weekend..

Patrząc na to,co dzieję się teraz,jakie teraz robi się imprezki..
szok normalnie!
ale nie mam co żałować!
ania2517
#8 Wysłane : 9 października 2011 12:19:28(UTC)

Przyłączony: 2011-05-14(UTC)
Kobieta

Podziękowano: 3 razy w 3 postach
Ja miałam jedną w gronie rodzinnym (ale skromną), z rodzicami i najbliższą rodziną oraz kilkorgiem przyjaciół.
A drugą 18-tke świętowałam z 3 przyjaciółkami i bratem. W dodatku moi rodzice siedzieli w kuchni, ale wcale mi to nie przeszkadzało BigGrin
Wspominam je bardzo fajnie. Nie chciałabym przyjęcia w wystawnym lokalu. Zorganizowałam 2 imprezy, ponieważ chciałam, aby moje przyjaciółki czuły się swobodnie, myśl, ze w towarzystwie moich dziadków i cioć nie byłoby to takie proste. Myślę, że takie rozłożenie 18-tek w czasie jest dobrym rozwiązaniem, dziś zrobiłabym tak samo BigGrin
edyta21
#9 Wysłane : 11 października 2011 18:12:57(UTC)

Ranga: Czasem tu piszę

Przyłączony: 2011-09-26(UTC)
Kobieta

Widzę, że większość stawia na dwie skromne osiemnastki, jedną dla rodziny, drugą dla przyjaciół. Ja miałam tak samo, bawiłam się świetnie... ale trochę żałuję, że nie zrobiłam większej imprezy z wynajętym lokalem. Bywałam na takich urodzinach u znajomych i to była dopiero rewelacja, i spory wydatek.
Oleńka
#10 Wysłane : 22 grudnia 2011 12:11:53(UTC)

Ranga: Początkujący

Przyłączony: 2011-12-22(UTC)

Witam,
Mnie za miesiąc czeka osiemnastka i tak sobie podczytuje różne pomysły. Ja na pewno będę robić 2 imprezy (mama sie upiera,zeby robić też dla rodziny). Pierwsza będzie na pewno w domu,a drugą (dla znajomych) chciałabym zorganizować w klubie. Wstępnie liczyłam wyszło mi ok. 30 osób i w sumie na tym chcę zamkąć listę. Powoli już wybieram zaproszenia duży wybór mają na zaproo.pl - coś na pewno wybiorę,ale teraz czy brać dla wszystkich jednakowe, tzn. dla rodziny i znajomych czy różne? Wiadomo dla znajomych brałabym jkiś fajny wzór,ale wiadomo,ze dla babci nie dam z króliczkiem Palyboya ;)
Mama mówi,że zfinansuje mi to wszystko,ale nie chcę też przesadnie jej naciągać.
I w takich chwilach myślę sobie,że mogłam się nie decydować na wyprawianie urodzin i byłby święty spokój...
pupik
#11 Wysłane : 22 grudnia 2011 12:32:01(UTC)

Przyłączony: 2011-11-23(UTC)

Podziękował: 9 razy
Podziękowano: 13 razy w 13 postach
Oleńka napisał:
Witam,
Mnie za miesiąc czeka osiemnastka i tak sobie podczytuje różne pomysły. Ja na pewno będę robić 2 imprezy (mama sie upiera,zeby robić też dla rodziny). Pierwsza będzie na pewno w domu,a drugą (dla znajomych) chciałabym zorganizować w klubie. Wstępnie liczyłam wyszło mi ok. 30 osób i w sumie na tym chcę zamkąć listę. Powoli już wybieram zaproszenia duży wybór mają na zaproo.pl - coś na pewno wybiorę,ale teraz czy brać dla wszystkich jednakowe, tzn. dla rodziny i znajomych czy różne? Wiadomo dla znajomych brałabym jkiś fajny wzór,ale wiadomo,ze dla babci nie dam z króliczkiem Palyboya ;)
Mama mówi,że zfinansuje mi to wszystko,ale nie chcę też przesadnie jej naciągać.
I w takich chwilach myślę sobie,że mogłam się nie decydować na wyprawianie urodzin i byłby święty spokój...

Oleńko w żadnym wypadku nie rezygnuj z imprezy osiemnastkowej!!! Wspomnienia są bezcenne...jeśli się w ogóle coś pamięta LOL
Moją osiemnachę miałam co prawda jakieś 100 lat temu, ale był czad BigGrin Pamiętam, że rodzice dali mi do wyboru - czy chcę w prezencie płaszcz zimowy czy imprezę? Dla mnie było oczywiste, że to drugie Laugh Byli tylko moi znajomi, a po 21.00 (wtedy się rodziłam) przyszli na chwilę moi Rodzice z Babcią BigGrin Piszesz, że nie wysłałabyś Babci zaproszenia z króliczkiem Playboya, a tymczasem moja Kochana Babcia zatańczyła z Nami przy rurze (impreza była w remizie strażackiej) LOL LOL Także widzisz, Babcie potrafią zaskakiwać Laugh
Rób imprezę i koniec! BigGrin
cyruleczka
#12 Wysłane : 7 lutego 2012 09:03:11(UTC)

Przyłączony: 2011-11-18(UTC)

Podziękował: 4 razy
Podziękowano: 1 razy w 1 postach
NekropolisQueen napisał:

Zastanawia mnie czy dojdziemy do tego, co się wyrabia w Stanach, czyli już 13-letnie dzieci będą miały przyjęcia, gdzie na prezent dostaną samochód, bądź operację plastyczną. Co wyrośnie z dzieci, którym tak łatwo wszystko przychodzi???

święta prawda
a już operacja plastyczna jako prezent - do czego to doszło
Angela16
#13 Wysłane : 8 lutego 2012 21:27:47(UTC)

Ranga: Stały bywalec

Przyłączony: 2012-01-09(UTC)

Ja miałam osiemnastkę organizowaną tylko dla przyjaciół razem z moim kolegą, bo on miał dzień wcześniej. Wynajęliśmy lokal i zaprosiliśmy gości. Oczywiście każdy miał swoich, ale wszyscy się znali. Były dwa torty, DJ (kolega) i "uczta".

Moim najbardziej zapamiętanym elementem 18stki był siniak ( a może nawet i coś gorszego, ale nie poszłam do lekarza)na moim tyłku od tzw. lania o północy pasami. Siniak trzymał się dosyć długo bo aż rok!!Cursing

A od % płakałam i śmiałam się równocześnie sprzątając salę;p

agus22
#14 Wysłane : 26 lutego 2013 09:40:44(UTC)

Przyłączony: 2013-02-04(UTC)
Kobieta

Podziękował: 1 razy
Podziękowano: 2 razy w 2 postach
Moja osiemnastka była wspaniała :) Zaprosiłam tylko najbliższych znajomych, zebrało się około 30 osób :) A że moje urodziny wypadają w wakacje, zrobiłam wielkiego grilla na tarasie domu przy muzyce i zastawionym stole :) Było świetnie i nie potrzebowaliśmy imprezy na 100 osób ani dyskoteki...co do prezentów...były to raczej pamiątki typu np. ramka na zdjęcia, słonik na szczęście, ale też najbliższe koleżanki podarowały mi przezroczystą koszulkę nocną ;) Nie było wtedy czegoś takiego jak samochód czy laptop na urodziny...a i tak byłam mega szczęśliwa :)
Gruszka94
#15 Wysłane : 12 września 2016 14:39:49(UTC)

Przyłączony: 2015-09-25(UTC)

Super pomysły, sama z chęcią bym kilka z nich dostała :P A jeśli chodzi o wybór laptopa, to lepiej zastanów się nad ultrabookiem. W http://www.morele.net/ko...-laptopy-ultrabooki-31/ masz całkiem niezły wybór dobrych ultrabooków w niskich cenach. Na pewno wybierzesz coś, co najbardziej popasuje na prezent :)
Wellness0
#16 Wysłane : 14 września 2016 09:02:07(UTC)

Przyłączony: 2016-09-09(UTC)

Podziękowano: 1 razy w 1 postach
Ja miałam zwykły obiad dla najbliższej rodziny ( rodzice, rodzeństwo,babcia, chrzestni) i przyjęcie dla paru znajomych w domu, ale to też normalny obiad, deser i przekąski ;) Wspominam bardzo dobrze ;)

#17 Wysłane : 14 września 2016 14:07:45(UTC)

Przyłączony: 2016-09-08(UTC)

Jeśli chodzi o przyjęcie z okazji osiemnastych urodzin dla rodziny, to moim zdaniem najlepiej, żeby był to jakiś elegancki obiad na przykład w takim miejscu, jak to przyjęcia okolicznościowe Poznań , wspaniałe jedzenie, designerski wystrój , jestem pewna, że wszystko to będzie oddawało wagę wydarzenia, jakim są osiemnaste urodziny.
milenkaaa
#18 Wysłane : 21 października 2016 17:54:25(UTC)

Przyłączony: 2016-06-30(UTC)
Kobieta

Mamy upatrzony prezent dla naszego znajomego na jego urodziny, to będzie nowa karta graficzna, ponieważ jest maniakiem gier komputerowych. https://www.morele.net/w...zne-co-juz-wiemy/3654/. Jak na razie podczytuję parametry techniczne i porównuję do tych gier, na których będzie można z kartą zaszaleć.
paragrowy
#19 Wysłane : 23 listopada 2016 13:51:05(UTC)

Przyłączony: 2016-11-23(UTC)

Osiemnastka na prawdę powinna być zapamiętana na długie lata :D
zasada
#20 Wysłane : 25 listopada 2016 22:41:10(UTC)

Przyłączony: 2016-06-19(UTC)

Dziewczyny jakbyście chciały tort na 18stke polecam wam ich http://e-torty.pl/produk...27/Tort-na-osiemnastke, powiem wam, że super firma. Są w całej Polsce, więc wszędzie można zamówić. A co do imprezy, ja swoją 18 stkę robiłam w domu, rodzice mi zostawili wolną chatę, było ok z kulturą, bardzo miło wspominam ;)
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
2 Strony12>
Skocz do forum