Witamy Gościa Szukaj | Aktywne Tematy | Zaloguj | Rejestruj

Skuteczna walka z cellulitem?
zainteresowana
#1 Wysłane : 30 marca 2016 20:48:19(UTC)
Ranga: Początkujący

Grupy: Użytkownicy
Przyłączony: 2016-03-09(UTC)

Podziękował: 0 razy
Podziękowano: 0 razy w 0 postach
Hej,

czy możecie polecić mi jakiś skuteczny preparat na cellulit, który same przetestowałyście?

Przyjaciółka mówiła mi o następcy Cellu Slim https://www.facebook.com/ElancylParis. Podobno Elancyl Slim Design można kupić w aptece. Macie może jakieś doświadczenia? któraś z Was korzystała? Ile kosztuje?
Sponsor  

PockSpock
#2 Wysłane : 31 marca 2016 14:47:18(UTC)

Przyłączony: 2016-03-31(UTC)
Kobieta

Podziękował: 1 razy
Najlepszym sposobem na cellulit to picie dużych ilości wody, niskotłuszczowa dieta, trochę ruchu :) i masaże miejsc z pomarańczową skórką :) Dobrze działa kolagen wklepywany podczas masażu :) a potem jakiś mega nawilżający balsam :) Oczywiście, można zainwestować w zabiegi kosmetyczne jeśli komuś zależy na szybkim efekcie :)
Sara B.
#3 Wysłane : 4 kwietnia 2016 09:40:02(UTC)

Przyłączony: 2016-04-04(UTC)

Polecam sorbet do skóry z cellulitem firmy Venus :) Dużo wody oraz ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia :)
adrianna.otulak
#4 Wysłane : 5 kwietnia 2016 10:25:26(UTC)

Przyłączony: 2016-03-27(UTC)

Męczyłam się długo z cellulitem. Mam dobra kondycje i jestem aktywna fizycznie, ale to nie uchroniło mnie niestety. Mąż znalazł mi interesującą ofertę zabiegów kosmetycznych, nie pamiętam już dokładnie czy w google, czy na luxusportal, ale zdecydowanie pomogło. Oczywiście problem mam nadal, ale jego intensywność znacząco zmalała.
rosee
#5 Wysłane : 5 kwietnia 2016 14:11:57(UTC)
Ranga: Czasem tu piszę

Przyłączony: 2016-04-05(UTC)

polecam bańkę chińską. bańki są tanie i naprawdę pomagają :)
Gruszka94
#6 Wysłane : 18 czerwca 2016 11:40:13(UTC)
Ranga: Stały bywalec

Przyłączony: 2015-09-25(UTC)

Najważniejsze to prowadzić zdrowy tryb życia, czyli jeść zdrowo i aktywnie spędzać czas. Rower, bieganie, różne sporty, to najlepsze, co można zrobić, by stracić cellulit. Każda szczupla kobieta Wam to potwierdzi. Warto się do tego zastosować ;)
nathalie
#7 Wysłane : 17 lipca 2016 08:54:40(UTC)

Przyłączony: 2016-07-11(UTC)

PockSpock napisał:
Najlepszym sposobem na cellulit to picie dużych ilości wody, niskotłuszczowa dieta, trochę ruchu :) i masaże miejsc z pomarańczową skórką :) Dobrze działa kolagen wklepywany podczas masażu :) a potem jakiś mega nawilżający balsam :) Oczywiście, można zainwestować w zabiegi kosmetyczne jeśli komuś zależy na szybkim efekcie :)

o tak, staram sie stosowac do tych rad, ale teraz zdecdyowalam sie jeszcze na zabiegi, zeby efekt byl szybszy i intensywniejszy ;) u mnie wybor padl na karboksyterapie ( promocja w Coco-time, wiec meeeega sie oplaca!) :)
agatinka89
#8 Wysłane : 29 lipca 2016 09:39:11(UTC)

Przyłączony: 2016-07-12(UTC)

Ja jestem zdania, że tylko profesjonalne zabiegi w salonach kosmetycznych przyniosą jakieś efekty. Jeśli jesteś z okolic Wrocławia to polecam zabieg antycelulitowy Wrocław https://magiadlaciala.versum.com/services/89434. Nie zaszkodzi jeśli w domu będziesz używać jakiś kosmetyków, na pewno lepsze to niż nic, ale czy bez masażu i profesjonalnego zabiegu uporasz się z celulitem? Nie sądzę.
sareneczka
#9 Wysłane : 29 lipca 2016 13:06:47(UTC)
Ranga: Stary wyjadacz

Przyłączony: 2013-02-14(UTC)

Hej :) Uważam, że dobrym rozwiązaniem będą kremy. Możecie je kupić chociażby w Naturze. Tym bardziej, że są wprowadzone gazetki promocyjne: https://www.qpony.pl/natura-drogerie :) Dzięki temu kupicie fajne kosmetyki, w świetnej cenie! Firma posiada również kupony rabatowe z innych sklepów, spory wybór. Także są godni polecenia :)
Hilda
#10 Wysłane : 31 lipca 2016 15:49:54(UTC)

Przyłączony: 2016-07-31(UTC)

Dziewczyny, pamiętajcie, że bez masażu i ćwiczeń same preparaty nic nie dadzą!
norek
#11 Wysłane : 11 lipca 2017 20:10:25(UTC)

Przyłączony: 2017-07-11(UTC)

i tego, co jecie
Zuza
#12 Wysłane : 23 stycznia 2018 11:48:52(UTC)

Przyłączony: 2018-01-23(UTC)

Hej.Ja gdy zobaczyłam u siebie cellulit chciałam się go pozbyć i to bardzo szybko :) Więc zaczęłam ćwiczyć, jeść mniej słodyczy i dodatkowo kupiłam tabletki cellinea. Znalazłam je na stronie http://www.zyciebezcellulitu.pl/ . Macie tam ranking tabletek na cellulit . Ja wybrałam te i jestem bardzo zadowolona. Stosuje je kilka tygodni i widać efekty ich działania. Pozdrawiam. :)
korek119
#13 Wysłane : 23 stycznia 2018 12:58:40(UTC)

Przyłączony: 2018-01-23(UTC)
Kobieta

A ja myślałam, ze nie da się z nim skutecznie walczyć.
heniula
#14 Wysłane : 24 stycznia 2018 12:20:47(UTC)

Przyłączony: 2017-08-04(UTC)

A ja polecam zabiegi w http://78studio.pl/. Nic się równa profesjonalnemu podejściu do klientki. Indywidualnemu doborowi zabiegów i kosmetyków. Zgadzam się z Wami, że dieta i ruch są bardzo ważne! Ale czasami też trzeba się oddać w ręce specjalistów!
Genia45
#15 Wysłane : 24 stycznia 2018 21:14:11(UTC)

Przyłączony: 2018-01-24(UTC)

Walka z cellulitem nie jest taka prosta jak sie może wydawać. Czasami pomimo ćwiczeń i diety i masaży on nadal tam tkwi. W ciężkich przypadkach zawsze można poddać sie np. liposukcji (http://www.lipoline.pl/efekt-przed-po/liposukcja.html). Jest to inwazyjny zabieg, ale przynosi naprawdę dobre i szybkie efekty.
Nikoola
#16 Wysłane : 4 lutego 2018 20:03:56(UTC)

Przyłączony: 2018-01-04(UTC)

Zdecydowanie domowymimetodami raczej niewiele da sie zrobic. Moze ewentualnie ćwiczenia, ale to też przy regularnie prowadzonym aktywnym trybie zycia. Ja sie obudzialm po fakcie, wiec uzyskanie stanu sprzed raczej nie bylo mozliwe jedynie zdrowa dieta i cwiczeniami. Poki co z racji tego ze w czerwcu wylatujemy na urlop, w kwietniu zdecydowalam sie na rozpuszczanie tkanki tluszczowej czy tez tej pomaranczowej skorki falami radiowymi - dokladnie ta metoda http://www.wbienkowski.p...a-plastyczna/body-tite/ Lekarz pokazywal mi efekty po zabiegu na wizualizacji 3D, dlatego tez w sumie nie mialam oporow, zeby sie zdecydowac. Skora bedzie jak za mlodego napieta, gladka no i ujedrniona
skitka
#17 Wysłane : 12 lipca 2018 12:01:13(UTC)

Przyłączony: 2018-01-22(UTC)

Wiem dokładnie co to cellulit, bo sama z nim walczę już od kilku lat. A wszystko to zaczęło się po ciąży kiedy to zaczęłam tyć i pojawiał się cellulit na udach. Próbowałam się odchudzać, ale nic to nie dało. Niedawno znalazłam interesującą stronę o tabletkach na cellulit. Załączam link, jakby ktoś potrzebował: www.witalneporady.pl/tabletki-na-cellulit/
Stosuje już od dwóch miesięcy i efekt jest już widoczny gołym okiem :)
Wena
#18 Wysłane : 25 lipca 2018 10:06:58(UTC)

Przyłączony: 2018-07-25(UTC)

Na mój cellulit najlepiej działa wysiłek fizyczny BigGrin Pływanie, chodzenie w góry i joga to moje ulubione aktywności Cool
lola20
#19 Wysłane : 2 sierpnia 2018 11:44:40(UTC)

Przyłączony: 2017-11-01(UTC)

Jeżeli chodzi o kosmetyki to ostatnio natknełam sie na zupełnie nową dla mnie markę SOSU nie widziałam jej wcześniej, a teraz widują ją w każdym wiekszym sklepie kosmetycznym czy drogeriach. Wnioskując po wykonaniu opakowania wydaje mi się że jest to Marka wyższej półki, bardzo mnie zainteresowały i mam nadzieje że szybko dostane je do ręki.
BogdanKowalski
#20 Wysłane : 22 września 2018 11:29:27(UTC)

Przyłączony: 2018-09-22(UTC)

Preparatu niestety żadnego nie znam ale laseroterapia z tego co się orientuję może coś na to poradzić. Ostatnio usuwałem tatuaż w dermapoint i naprawdę świetnie to robią.
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
Skocz do forum