Witamy Gościa Szukaj | Aktywne Tematy | Zaloguj | Rejestruj

2 Strony12>
Co kupić 60 letniej babci
monia65x2
#1 Wysłane : 6 marca 2016 18:34:15(UTC)
Ranga: Początkujący

Grupy: Użytkownicy
Przyłączony: 2015-10-20(UTC)

Podziękował: 0 razy
Podziękowano: 0 razy w 0 postach
Już nie mam pomysłów, z czego 60 letnia kobieta może się ucieszyć?
Sponsor  

NekropolisQueen
#2 Wysłane : 7 marca 2016 13:32:43(UTC)

Ranga: Stary wyjadacz

Grupy: Użytkownicy, Moderatorzy
Przyłączony: 2011-01-30(UTC)

Podziękował: 55 razy
Podziękowano: 81 razy w 79 postach
monia65x2 napisał:
Już nie mam pomysłów, z czego 60 letnia kobieta może się ucieszyć?

O kurczę! BigGrin 60 lat to jeszcze nie babcia! Znam mnóstwo kobiet w takim wieku, co to dopiero zaczynają korzystać z uroków życia i techniki - robią kursy komputerowe, śmigają z kijkami, udzielają się w różnych klubikach....pracują, pilnują wnucząt.

Babcie mają to do siebie, że często powtarzają: " Dziecko, mi nic nie potrzeba, nie wydawaj pieniążków, sobie coś kup, ja już niczego nie potrzebuje...",ale wiadomo, że chcemy sprawić przyjemność i przywołać uśmiech na twarzy.

Łatwiej mamy jeśli dobrze znamy taką osobę i wiemy czym się zajmuje, co lubi, np: czyta książki, uwielbia gotować, uprawia, sport, podróżuje, lubi ogródek itd.

Wtedy można kupić: książkę, blender, masażer, witaminy do picia, ciśnieniomierz elektryczny, notes, zestaw krzyżówek, puzzli, kolorowanki dla dorosłych- wszystko to, co pozwala ćwiczyć mózg, dłonie, palce. Jakiś cieplutki kocyk, bamboszki, piżamki, sweterek dla domatorek, co lubią ciepło. Dla eleganckiej pani-perfumy, torebka, biżuteria, etui na okulary, pokrowiec na telefon, kosmetyki, portfel.
Miłośniczka sportu ucieszy się z bielizny termoaktywnej,sportowych butów, polara, kurtki przeciwdeszczowej.

Większość kobiet ucieszy przepiękny bukiet ulubionych kwiatów, koszyk z słodziutkim winem i słodyczami oraz owocami.
Wera
#3 Wysłane : 2 czerwca 2016 20:39:28(UTC)

Przyłączony: 2016-06-01(UTC)

Większość starszych osób musi kontrolować swoje ciśnienie więc w moim mniemaniu najlepszym pomysłem na prezent byłby ciśnieniomierz. Najlepiej z dużym wyświetlaczem, by starszej osobie nie sprawiało problemu odczytanie wyniku dodatkowo automatyczny z pomiarem, i pamięcią wyników pomiaru. Najlepiej oprócz zasilania na baterie by był zasilacz, wówczas to też spore ułatwienie. Najważniejsze - koniecznie wybierz naramienny gdyż jego pomiar jest dokładniejszy. Ja kupowałam kiedyś dziadkom na gwiazdkę ciśnieniomierz w Mimari Beurer BM 40. Z tego co wiem sprawuje się świetnie. Dla seniorów bardziej obeznanych z nowoczesną technologią możesz wybrać ciśnieniomierz, który ma możliwość przesyłania danych na smartfona :)
rosee
#4 Wysłane : 10 czerwca 2016 09:38:12(UTC)
Ranga: Czasem tu piszę

Przyłączony: 2016-04-05(UTC)

która kobieta nie lubi kosmetyków, kwiatów albo perfum? :)
dalia82
#5 Wysłane : 26 czerwca 2016 15:42:05(UTC)

Przyłączony: 2016-06-26(UTC)

może filiżanki? zobacz sobie te z Duka, sama swojej babci takie na urodzinki podarowałam https://dukapolska.com/p...ana-i-ceramika/filizanki
Gruszka94
#6 Wysłane : 26 lipca 2016 10:59:57(UTC)
Ranga: Stały bywalec

Przyłączony: 2015-09-25(UTC)

To fakt, ciśnieniomierz to bardzo dobry pomysł na prezent dla babci. Na pewno się jej przyda, bo osoby w tym wieku powinny często mierzyć ciśnienie, żeby nic złego sięn ie działo. Przejrzyj sprzęt z http://www.ekstrasenior....ep/cisnieniomierze.html i wybierz taki, który Twojej babci najbardziej może się przydać.
Nikolka12
#7 Wysłane : 29 lipca 2016 07:21:44(UTC)

Przyłączony: 2016-07-29(UTC)

Może jakaś książka? W sumie to praktycznie każda kobieta lubi kosmetyki, perfumy więc może coś takiego?
gerda755
#8 Wysłane : 18 sierpnia 2016 08:05:52(UTC)

Przyłączony: 2016-01-12(UTC)

Ja kupiłabym piękną ramkę i wywołałabym wspólne zdjęcie. To świetna pamiątka.
Gruch95
#9 Wysłane : 27 sierpnia 2016 11:32:00(UTC)

Przyłączony: 2016-08-26(UTC)

A co powiesz na temat prezentów, które nie tylko się przydadzą, ale też sprawią babci radość? Ja sam staram się w ten sposób zawsze wybierać podarunki i powiem Ci, że zawsze się to sprawdza. Zobacz w http://www.ekstrasenior....p/sprzet-toaletowy.html jakie akcesoria mogą akurat teraz być przydatne dla Twojej babci i właśnie to jej podaruj.
zasada
#10 Wysłane : 7 września 2016 11:41:10(UTC)

Przyłączony: 2016-06-19(UTC)

ja Ci napisze co się sprawdziło u mnie. Na avans.pl kupiłam ramkę cyfrową, po rodzinie pozbierałam zdjęcia z babci młodości, jeszcze jak dziadziuś żył, wgrałam te zdjęcia i podarowałam babci. Są super !!! Babcia się popłakała.
Croissant
#11 Wysłane : 12 września 2016 12:22:40(UTC)

Przyłączony: 2014-05-09(UTC)

Jestem za tym, żeby kupić jej jakiś fajny upominek - może perfumy?
babeczka221
#12 Wysłane : 1 października 2016 20:20:09(UTC)

Przyłączony: 2016-10-01(UTC)

Dla babci to mi się kojarzy coś na działkę, albo do ogrodu? Nie wiem, ale moja bardzo lubi rośliny i to mi przychodzi pierwsze na myśl. Ten sklep jest super http://roslinyegzotyczne.pl/ i ma całkiem niezły wybór przeróżnych roślin doniczkowych i drzewek cytrusowych. Polecam gorąco :)
sareneczka
#13 Wysłane : 7 października 2016 07:36:38(UTC)

Przyłączony: 2013-02-14(UTC)

Może coś z okazji Roku Świętego? Na http://www.swietymarek.c...osierni-jak-ojciec.html jest dużo różnych przedmiotów i jeśli babcia jest religijna to z pewnością jej się spodoba. :) Obrazy są śliczne.
AdolfHitlerFuckedMyDog
#14 Wysłane : 7 października 2016 19:28:25(UTC)

Przyłączony: 2016-10-02(UTC)
Lokalizacja: Pod mostem w Watykanie tuż obok Bazyliki Św. Piotra w Rzymie

Kup jej zestaw małego chemika
filippa
#15 Wysłane : 25 października 2016 13:59:58(UTC)

Przyłączony: 2016-10-18(UTC)

Może ciekawe czekoladki? Mi się bardzo podobają czekoladki z https://chocorepublica.pl/cat/dla-kogo/kobieta szczególnie, że można je kupić w nietypowych kształtach. Może coś takiego spodobało by się Twojej babci?
bambi
#16 Wysłane : 17 listopada 2016 09:33:09(UTC)

Przyłączony: 2016-11-15(UTC)

Może jakiś ładny zegarek? Uważam, że jest to dobry prezent dla babci. Ja niedawno kupowałam zegarek w moim ulubionym sklepie, sama zobacz - http://enbutique.com/wom...-kors-zegarek-21761.html
mariola685
#17 Wysłane : 18 listopada 2016 19:52:35(UTC)

Przyłączony: 2015-11-22(UTC)

A może babci kup herbate owocowa , wydaje mi się, że może to być dobry prezent dla takiej starszej osoby. Jeżeli lubi takie herbatki owocowe, bo nie każdy przepada.
ibizaczanka
#18 Wysłane : 22 listopada 2016 14:25:36(UTC)

Przyłączony: 2015-08-17(UTC)

To nie jest proste pytanie, zależy od typu babci ;) Jedna dziewczyna powyżej napisała, ze 60 lat to jeszcze kobieta w kwiecie wieku i sie zgadzam, że niektóre babcie takie właśnie są, piękne, zadbane i takie jeszcze hop do przodu ;) Moja taka nie jest (oczywiście dla mnie jest najpiękniejsza na świecie), to taka typowa wiejska kobieta, któa całe życie poświęca się dla rodziny. Przy okazji chciałabym Wam opowiedzieć zabawną anegdotkę z mojego życia dotycząca babci właśnie. Z okazji jej urodzin zaprosiłam ją na obiad, bo wiedziałam, ze babcia nie lubi prezentów i bardziej ucieszy się, gdy jej ukochana wnuczka coś jej własnoręcznie ugotuje, tym bardziej, że swego czasu babcia próbowała ze mnie zrobić idealną gospodynię: pieczenie, gotowanie, szycie i oglnie takie takie. Niestety, jestem ciągłym powodem jej utrapień, bo 27 lat i niezamężna, bezdzietna, w dodatku pracuje w korporacji i takie tam życiowe tragedie :) No to więc zaprosiłam ją na obiad i babcia wniebowzięta, bo jednak będą ze mnie ludzie. Oczywiście tydzień mija jak z bicza strzelił, a ja zwyczajowo zawalona robotą, koniec miesiąca, więc turbo ciśnienie. Siedzę w sobotę w mieszkaniu przy laptopie i nagle wpada mój luby, że przeprasza za spóznienie i już zabiera swoje rzeczy i idzie do kumpla. No tak, umówiliśmy się, że się zwinie, bo babcia by się do mnie już do końca życia nie odezwała gdyby wiedziała, że mieszkamy razem bez ślubu. Zostało jakieś pół godziny do jej przyjazdu, a ja nie miałam przygotowane zupełne NIC. Na szczęście mój chłopak pracuje w firmie Frykas, która produkuje domowe jedzenie w słoikach. No to ja elegancko przygrzałam gulasz wieprzowy i podałam zachwyconej babci. Po zjedzeniu stwierdziła, że gulasz robię lepszy od niej :D Kurczę, całe życie na przypale :P
Dorotha
#19 Wysłane : 23 listopada 2016 17:53:16(UTC)
Ranga: Czasem tu piszę

Przyłączony: 2016-09-30(UTC)

Moja mama (nie babcia) w tym wieku lubi kwiaty lub jakąś biżuterię. Ostatnio kupiłam jej np. zegarek
nano
#20 Wysłane : 25 listopada 2016 13:17:50(UTC)

Przyłączony: 2016-06-15(UTC)

Kup babci oprawki do zdjęć, które zawiesi sobie na ścianie lub postawi na komodzie. Dodatkowo wykonaj ciekawy kolaż ze swoich i rodziny zdjęć. Inne ozdoby do mieszkania podpatrz na filmiku z urządzaniem domu https://www.youtube.com/channel/UCbKOjCF4o7K9x8txIyM_z1g jeśli coś jeszcze chcesz dorzucić do upominku.
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest (2)
2 Strony12>
Skocz do forum