Witamy Gościa Szukaj | Aktywne Tematy | Zaloguj | Rejestruj

2 Strony12>
Wizyta w Agencji Towarzyskiej
Christine
#1 Wysłane : 2 września 2011 10:31:18(UTC)

Ranga: Stary wyjadacz

Grupy: Użytkownicy
Przyłączony: 2011-07-05(UTC)

Podziękował: 3 razy
Podziękowano: 2 razy w 2 postach
Chciałam sie z wami podzielic tematem, ktory ostatnio zaintrygował mnie i mojego męża. Wczoraj mąż wrocił z pracy i opowiadał jak jego dwaj koledzy, wymieniali między sobą wrażenia z weekendowej wspolnej wizyty w Agencji Towarzyskiej. Planowali kolejny wypad. Nie zdziwiło by mnie to bardzo, gdyby byli podstarzałymi, nieatrakcyjnymi facetami, ale to młodzi męzczyźni, jeden ma 28 a drugi 34 lata a do tego młodzi małżonkowie, mają naprawdę śliczne żony i malutkie dzieciaczki. Nie rozumiem zupełnie tego jak mozna tak krzywdzic wlasna rodzine, po co tam chodza i placa za seks skoro moga miec za darmo z wlasnymi pieknymi zonami?
Sponsor  

rendus
#2 Wysłane : 7 września 2011 15:28:17(UTC)

Przyłączony: 2011-02-22(UTC)
Kobieta

Podziękował: 0 razy
Podziękowano: 0 razy w 0 postach
Myślę,że z niektórymi mężczyznami tak już jest, że lubią wciąż poszukiwać nowych doznań. Kiedyś miałam kolegę, który lada chwila miał się żenić, więc na ostatnie kawalerskie wakacje wybrał się z kolegami by zaszaleć. Powiedział mi później, że razem z nimi pojechały też znajome dziewczyny, które na co dzień pracowały w Agencji Towarzyskiej. Dziewczyny, chyba żeby nie wyjść z wprawy, zabawiały się z moim kolegą i jego przyjaciółmi. To był podobno najcudowniejszy seks jaki panowie przeżyli. Kolega zwierzył mi się, że gdyby to nie były panienki z Agencji natychmiast ożeniłby się z jedną z nich, bo " w tych sprawach są cudowne". Myślę, ze koledzy Twojego męża w Agencji Towarzyskiej też odkryli jakąś "cudowność" której nie mają w domu.
pscolka
#3 Wysłane : 7 września 2011 16:27:15(UTC)

Podziękował: 7 razy
Podziękowano: 7 razy w 7 postach
Zgadzam się z poprzedniczką. Taka niestety jest natura mężczyzn. Niektórzy nie doceniają co mają w domu i ile stracą. A też są nienormalni skoro rozpowiadają i chwalą się jaki to mieli cudowny weekend będąc w tej agencji. jak planują kolejny wypad to jest mi ich żal, a żoną i dzieciaczką współczuję. Ahhh jak tak nawet można.....
calibra
#4 Wysłane : 7 września 2011 19:09:43(UTC)

Przyłączony: 2011-07-15(UTC)

Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 21 razy w 21 postach
Dla niektórych połowa radości z takiego seksu płynie tylko z faktu, że jest to, tak jakby, zakazane. A owoc zakazany smakuje lepiej. Dlatego nie wiem, czy seks z paniami z agencji był lepszy, czy, po prostu dochodziła do niego adrenalina - której by nie było, gdyby któryś z panów zdecydowałby się z panią z agencji związać na stałe.

Mogliby się, oczywiście, postarać o szczęście we własnych związkach, ale po co, skoro można iść na łatwiznę? Syndrom dzisiejszych czasów i cecha pokolenia mojego, młodszego i jeszcze tego odrobinę ode mnie starszego.

I nie wybielajmy kobiet, może nie chodzą do agencji, ale pewnie dlatego, że faceta na jedną noc znaleźć o wiele łatwiej kobiecie, niż odwrotnie...
askka
#5 Wysłane : 7 września 2011 19:53:53(UTC)

Przyłączony: 2011-07-12(UTC)

Podziękował: 1 razy
Podziękowano: 4 razy w 4 postach
nie wiem może i ja jestem mało tolerancyjna, może mam przedpotopowe myślenie, ale dla mnie facet to taki sam człowiek jak kobieta. Oboje mamy podobne potrzeby i nie należy ich usprawiedliwiać. Brzydzę się zdradą i kłamstwem jak niczym innym na świecie, bo jeśli nawet nie wiem nie kochasz już tak swojej żony jak kiedyś, jeśli coś się popsuło, to do jasnej anielki jeszcze jest szacunek, a jak idziesz się pieprzyć- bo tak to tylko można określić z dziwką z agencji to po pierwsze nie szanujesz swojej żony, siebie- no ale to to mało istotnie jeśli chodzi o takich typków i narażasz nie tylko siebie ale matkę swoich dzieci na Aids i inne choroby przenoszone drogą płciową. Brzydzę się tym! Takich elokwentów publicznie bym kastrowała i czerpała z tego przyjemnośćBigGrin BigGrin BigGrin
calibra
#6 Wysłane : 7 września 2011 20:15:10(UTC)

Przyłączony: 2011-07-15(UTC)

Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 21 razy w 21 postach
askka napisał:
nie wiem może i ja jestem mało tolerancyjna, może mam przedpotopowe myślenie, ale dla mnie facet to taki sam człowiek jak kobieta. Oboje mamy podobne potrzeby i nie należy ich usprawiedliwiać. Brzydzę się zdradą i kłamstwem jak niczym innym na świecie, bo jeśli nawet nie wiem nie kochasz już tak swojej żony jak kiedyś, jeśli coś się popsuło, to do jasnej anielki jeszcze jest szacunek, a jak idziesz się pieprzyć- bo tak to tylko można określić z dziwką z agencji to po pierwsze nie szanujesz swojej żony, siebie- no ale to to mało istotnie jeśli chodzi o takich typków i narażasz nie tylko siebie ale matkę swoich dzieci na Aids i inne choroby przenoszone drogą płciową. Brzydzę się tym! Takich elokwentów publicznie bym kastrowała i czerpała z tego przyjemnośćBigGrin BigGrin BigGrin

Skoro piszemy dosadniej... Niech się ludzie puszczają, pod warunkiem że nie są w związku i nikogo tym nie krzywdzą. Zasady nad wyraz proste.
Christine
#7 Wysłane : 8 września 2011 11:18:50(UTC)

Może to faktycznie dla nich jaka niezwykłość, ale przykro mi jak pomysle o ich rodzinie, co by sie stało, gdyby żona się dowiedziała? mają takie malutkie dzieciaczki, co będzie jak podrosną a tatusie nie zrezygnują z tych schadzek? przecież to kiedyś wyjdzie nie?
i czy oni nie czuja ze ranią zony?
cacauatlie
#8 Wysłane : 8 września 2011 11:48:14(UTC)

Przyłączony: 2011-03-29(UTC)

Tacy faceci :) znam takich co jeżdżą na delegacje kilkudniowe i tam się zabawiają :)
A inny ma żonę a ma konto na portalach randkowych i status oczywiście wolny.
Żałosne, ale świata nie zmienimy. :)
nika
#9 Wysłane : 9 września 2011 13:42:42(UTC)

Ranga: Stały bywalec

Przyłączony: 2011-07-13(UTC)

Ja znam poodobne przypadki,i sama się nad tym zastanawiam.Może Ci Twoi koledzi nie dostają tego od żon co by chcieli,marzą o czymś innym zakazanym,a żona nie chce się na to zgodzić.Więc szukają tego u innych kobiet.Szkoda tylko,że po drodze ranią swoją rodzinę ...
Christine
#10 Wysłane : 14 września 2011 10:13:02(UTC)

cacauatlie napisał:
Tacy faceci :) znam takich co jeżdżą na delegacje kilkudniowe i tam się zabawiają :)
A inny ma żonę a ma konto na portalach randkowych i status oczywiście wolny.
Żałosne, ale świata nie zmienimy. :)

Dzięki Bogu nie wszyscy, ale takich jest wielu niestety i to kobiety się brzydko nazywa a to faceci bardziej zasłużyli sobie na miano k...;=)
rendus
#11 Wysłane : 14 września 2011 13:42:03(UTC)

Przyłączony: 2011-02-22(UTC)
Kobieta

Niestety tak to już jest, że na zachowania mężczyzn społeczeństwo patrzy "przez palce"! Mężczyzna im więcej ma partnerek przed ślubem tym lepiej według opinii publicznej, bo przecież musi się wyszaleć. Gdy jednak kobieta miała kilku partnerów przed ślubem to natychmiast określa się ją dość mocnymi epitetami. Mam sąsiada, który notorycznie od lat zdradzał swoją zonę. Wszyscy wiedzieli, że z sekretarką wyjeżdżał w co drugi weekend na tak zwane szkolenia. Żona w końcu miała dość życia w trójkącie więc też sobie znalazła kogoś i odeszła. No i co się okazało, ze wszyscy wokoło współczują porzuconemu biedakowi, że miał taką wredną żonę!
Christine
#12 Wysłane : 22 września 2011 09:40:44(UTC)

rendus napisał:
Niestety tak to już jest, że na zachowania mężczyzn społeczeństwo patrzy "przez palce"! Mężczyzna im więcej ma partnerek przed ślubem tym lepiej według opinii publicznej, bo przecież musi się wyszaleć. Gdy jednak kobieta miała kilku partnerów przed ślubem to natychmiast określa się ją dość mocnymi epitetami. Mam sąsiada, który notorycznie od lat zdradzał swoją zonę. Wszyscy wiedzieli, że z sekretarką wyjeżdżał w co drugi weekend na tak zwane szkolenia. Żona w końcu miała dość życia w trójkącie więc też sobie znalazła kogoś i odeszła. No i co się okazało, ze wszyscy wokoło współczują porzuconemu biedakowi, że miał taką wredną żonę!

Znam podobne przypadki i to kobieta byla najgorsza bo facetowi przeciez wolno.
Egoistka
#13 Wysłane : 24 września 2011 10:49:07(UTC)

Przyłączony: 2011-02-21(UTC)
Kobieta

Podziękował: 1 razy
Podziękowano: 6 razy w 6 postach
Wybaczcie,ale moja wypowiedź będzie bardzo pogmatwana i skomplikowana. PRoszę o wyrozumiałość,ponieważ próbuję się wcielić w tok myślenia mężczyzny co jest prawie nie wykonalne i 3/4 rzeczy mogę tylko domyślać przypuszczać. BigGrin

Tutaj zapewne działa natura. Mężczyźni to dzieci którzy nigdy nie dorosną . Lubią się wyszaleć poznawać świat dotknąć coś innego móc się tym pochwalić . Przeżyć jakieś emocje nie koniecznie muszą być pozytywne. To co jest złe zakazane ich jeszcze bardziej nakręca. Myślę ,że w podświadomości ich głowie siedzi taka kartka z tytułem osiągnięcia. I owej kreują myśli przeżycia jakie im towarzyszyły i właśnie w ten sposób zapisują-realizują głupie, nieprzemyślane pomysły. ONi szukali szukają i będą szukać nowych wrażeń my tego nie zmienimy.
Teraz patrząc pod innym punktem Agencja Towarzyska w skrócie mówiąc kobiety lekkich obyczajów=Zapłacę zrobi wszystko. Oni są marzycielami fantazjują na każdym kroku ,a być może sa nie śmiali i boją się odrzucenia od strony swojej ukochanej.? A przecież owa kobieta zrobi wszystko.... w końcu za to jej płacą. A on przeżyje coś innego. Drugie podejście jest takie ,że niby faceci się brzydzą i mówią ze są to nie szanujące się kobiety nie rozumieją ich ... nawet ich by palcem nie dotknęli? To dlaczego tak wiele korzysta z ich usług dlaczego ich tak to korci nakręca a boja się do tego przyznać? Zwalając wine ,że to ewa uległa szatanowi LOL Laugh I właśnie tutaj jest ich niezrozumiały dla nas tok myślenia. Taka kobieta-jest czymś złym okropnym brak poszanowania dla siebie to oni tez na nią patrzą z góry,ale z drugiej strony to przecież kobieta i trzeba mieć do niej szacunek przecież jest jak każda inna a możne wykonuje ta praca żeby zapewnić warunki dziecku, a być może miała tragiczne wspomnienia z dzieciństwa i właśnie w ten sposób chce zapomnieć ukarać siebie innych.... być moze nie radzi sobie sama ze sobą?

Przekręca ich pełen wór rożnych myśli i właśnie w tej sposób robią sobie nam kiełbie we-łbie w głowie.

NAs to tylko dziwi przeraża i irytuje. [...]
Assasello
#14 Wysłane : 16 grudnia 2011 21:08:01(UTC)
Ranga: Początkujący

Przyłączony: 2011-12-16(UTC)

Witam Panie!

Dość przypadkowo trafiłem na ten portal, zagłębiłem się w forum i zaintrygował mnie ten temat...

Postaram się w miarę obiektywnie odnieść do tematu...

Na początek historia... jakieś pół roku temu, po inwentaryzacji w firmie w sobotni wieczór spędzony przy Chivas Regal, szef (lat 32, żonaty, 2 dzieci) rzucił hasło, iż jedziemy się zabawić. Przełożony szefa, który był na inwenturze (lat 36, żonaty, dziecko) nie oponował. Ja (lat 33, singiel, bezdzietny) w sumie nie miałem wyboru... ;-) Potraktowałem to jako ciekawostkę, nowość, zabawę...

Taksówka i ruszyliśmy... w jednym klubie nie było co wybierać, udaliśmy się do innego. Tam trzeba było poczekać. Po jakimś czasie zjawiły się panie. Dwie w wieku około 23-25 lat i jedna przed 30-stką, która mi się "trafiła". Każdy się udał w swoim kierunku. Po znalezieniu się w pokoju, gdy pani zaczęła mnie rozbierać, to jakoś nagle otrzeźwiałem i zadałem sobie pytanie: Co ja tu robię? I po co to wszystko? Jakoś nie mogłem znaleźć żadnej sensownej odpowiedzi na te pytania więc, przeprosiłem panią i opuściłem pokój udając się na dół do baru, gdzie oczekiwałem na powrót kolegów.

Pytanie brzmi dlaczego?? Hmm... nie dość, że zapłacone... nie przeze mnie... to czemu nie skorzystać? Ano temu, iż trzeba mieć jakiś szacunek nie tyle do tych, co żyją z prostytucji, co do samego siebie. Bo skoro mam płacić za seks, to znaczy, że nie jestem wystarczająco atrakcyjny i interesujący, że nie mam tego dostać za free... czyż nie?? BigGrin

A wracając do tematu... dlaczego faceci korzystają z agencji?

Niektóre z Was w swoich wypowiedziach dość blisko są istoty sprawy. BigGrin Podstawowa kwestia to taka, iż facet to zwierzę stadne - przewodnik stada Alfa, który na każdym kroku musi pokazywać swoją siłę i przewagę nad innymi samcami. To niekończąca się walka o strefy wpływów i samice. Warto tu nadmienić, iż wiele kobiet ma podobną naturę i zdobywanie facetów jest dla nich czymś naturalnym i niekoniecznie wiążącym się z konsumpcją... BigGrin

Dla facetów związanych węzłem małżeńskim, obowiązkami rodzinnymi, zarabianiem na utrzymanie, monotonią... wizyta w agencji jest "odskocznią" i chwilową "ucieczką" od dnia codziennego. Dodatkowo nie ma obaw, że kogoś głowa będzie boleć, że będzie potrzeba gry wstępnej i inne cuda-wianki. Może to zabrzmi brutalnie i seksistowsko... ale taka jest prawda... to prosty układ... płacę i wymagam. Dziękuję!

Najczęściej jest to bezpieczniejsze rozwiązanie od stałego związku z kochanką, utrzymanką, którą się sponsoruje, bo nie daj Boże, by...

Oczywiście... dochodzą do tego jeszcze bardziej pragmatyczne powody... Żona nie lubi seksu oralnego, analnego, ubierać się do łóżka w bieliznę i szpilki... Flapper W agencji takich problemów nie ma...

Ehh... można by całą noc pisać i analizować... hehe... ale po co? Trzeba przyjąć, że jest jak jest, a my tego nie zmienimy... Flapper Pozdrawiam!

PS. Zapomniałem dodać, że gratuluję dotarcia do końca mojej wypowiedzi! BigGrin
pscolka
#15 Wysłane : 16 grudnia 2011 22:16:06(UTC)

Dotarłam do końca Twojej wypowiedzi, aż muszę przyznać, że czytało mi się ją bardzo dobrze i z zaciekawieniem. Wielkie brawa dla Ciebie, że jednak oprzytomniałeś w tamtej chwili i wyszedłeś z tego pokoju. Zgadzam się z Tobą w zupełności i z powodami tymi co podałeś. Niestety to prawda, ale ciężko mi zrozumieć tak czy siak takich mężczyzn. Dla mnie jest to w pewnym sensie obrzydliwe, nom ale cóż, tacy są już niektórzy mężczyźni.
Assasello
#16 Wysłane : 16 grudnia 2011 22:25:08(UTC)

Przyłączony: 2011-12-16(UTC)

pscolka napisał:
Dotarłam do końca Twojej wypowiedzi, aż muszę przyznać, że czytało mi się ją bardzo dobrze i z zaciekawieniem. Wielkie brawa dla Ciebie, że jednak oprzytomniałeś w tamtej chwili i wyszedłeś z tego pokoju. Zgadzam się z Tobą w zupełności i z powodami tymi co podałeś. Niestety to prawda, ale ciężko mi zrozumieć tak czy siak takich mężczyzn. Dla mnie jest to w pewnym sensie obrzydliwe, nom ale cóż, tacy są już niektórzy mężczyźni.

Gratuluję i dziękuję... BigGrin

Zrozumienie nie jest trudne. Wystarczy uświadomić sobie podstawowe fakty, a mianowicie takie, że 90% facetów to ch... i skur...

Paniom, których partnerzy należą do pozostałych 10% gratuluję! Tym, które tak myślą, a jest inaczej... współczuję.
pscolka
#17 Wysłane : 17 grudnia 2011 10:12:43(UTC)

Heh, to mam nadzieje, że mój facet jest w tych 10% heh:D
szczebora
#18 Wysłane : 7 kwietnia 2012 22:36:48(UTC)

Przyłączony: 2012-03-29(UTC)
Kobieta

Assasello napisał:
[...]
Podstawowa kwestia to taka, iż facet to zwierzę stadne - przewodnik stada Alfa, który na każdym kroku musi pokazywać swoją siłę i przewagę nad innymi samcami. To niekończąca się walka o strefy wpływów i samice. Warto tu nadmienić, iż wiele kobiet ma podobną naturę i zdobywanie facetów jest dla nich czymś naturalnym i niekoniecznie wiążącym się z konsumpcją... BigGrin [...]

Więc to w sumie trochę smutne, że taki samiec alfa jedzie płacić za seks. Gdzie tu pokazywanie przewagi? Jest chyba wręcz przeciwnie! :p Co innego jakby pojechał na imprezę i dał się przelecieć jakiejś dziewczynie, wtedy przynajmniej mógłby powiedzieć, że jest atrakcyjny. ;)
katarzynka1111
#19 Wysłane : 9 kwietnia 2012 17:40:00(UTC)

Przyłączony: 2011-12-01(UTC)

Podziękowano: 5 razy w 5 postach
szczebora napisał:
Assasello napisał:
[...]
Podstawowa kwestia to taka, iż facet to zwierzę stadne - przewodnik stada Alfa, który na każdym kroku musi pokazywać swoją siłę i przewagę nad innymi samcami. To niekończąca się walka o strefy wpływów i samice. Warto tu nadmienić, iż wiele kobiet ma podobną naturę i zdobywanie facetów jest dla nich czymś naturalnym i niekoniecznie wiążącym się z konsumpcją... BigGrin [...]

Więc to w sumie trochę smutne, że taki samiec alfa jedzie płacić za seks. Gdzie tu pokazywanie przewagi? Jest chyba wręcz przeciwnie! :p Co innego jakby pojechał na imprezę i dał się przelecieć jakiejś dziewczynie, wtedy przynajmniej mógłby powiedzieć, że jest atrakcyjny. ;)

Szczebora, bardzo trafnie powiedziane LOL
Mara
#20 Wysłane : 7 maja 2012 20:39:21(UTC)

Ranga: Czasem tu piszę

Przyłączony: 2012-05-06(UTC)
Kobieta

Nie chcę tłumaczyć płci męskiej, ale zdarza się, że pary (choć dopasowane na wszelkie sposoby - np. charaktery, hobby), mogą nie być dopasowane w łóżku. Wszystko kwestia temperamentu, czasu i tego, co się preferuje. To smutne, ale wychodzi po latach.
Jednak podejrzewam, że w przypadku większości facetów korzystających z usług prostytutek robią to z nudy, chęci wrażeń, bo tak robią inni (kumple itp.). Ciekawe jak wyglądają ich wyrzuty sumienia...
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest (3)
2 Strony12>
Skocz do forum