Witamy Gościa Szukaj | Aktywne Tematy | Zaloguj | Rejestruj

6 Strony123>»
Portal u dziewczyn.pl - Twoja ocena
NekropolisQueen
#1 Wysłane : 16 marca 2011 20:29:57(UTC)

Ranga: Stary wyjadacz

Grupy: Użytkownicy, Moderatorzy
Przyłączony: 2011-01-30(UTC)

Podziękował: 55 razy
Podziękowano: 81 razy w 79 postach
Drodzy Forumowicze!

Proszę abyście podzielili się z nami Waszą opinią na temat Portalu u dziewczyn.pl
co o nim myślicie? co się Wam podoba, co nie; czego według Was jest za mało, czego brakuje, o czym lubicie czytać, czy w ogóle wchodzicie na portal, czy może od razu na Forum?
Nie oszczędzajcie nasBigGrinbądźcie obiektywni, szczerzy aż do bólu...

Zapraszam serdecznie o wyrażanie opinii, gdyż ten Portal jest dla Was i dlatego
Wasze zdanie jest dla nas ważneBigGrin

Pozdrawiamy!!!

Klikając w logo "u dziewczyn.pl" na samej górze, można się z Forum przenieść na stronę główną Portalu:)
NekropolisQueen załączonych obrazków:
logo.jpg 12 KB, pobrane 2 czas (s).

Nie możesz oglądać/pobierać załączników. Zarejestruj się by uzyskać dostęp.
Sponsor  

Poprostuja25
#2 Wysłane : 17 marca 2011 20:44:19(UTC)
Ranga: Stały bywalec

Grupy: Użytkownicy
Przyłączony: 2011-02-20(UTC)

Podziękował: 0 razy
Podziękowano: 0 razy w 0 postach
Pierwszy plus za codziennie pojawiające się bardzo ciekawe artykuły i przydatne porady w zasadzie na każdy temat.
Poprostuja25
#3 Wysłane : 17 marca 2011 20:44:56(UTC)

Przyłączony: 2011-02-20(UTC)

Minus - za mało konkursów :)
Trinka
#4 Wysłane : 18 marca 2011 17:12:30(UTC)

Przyłączony: 2011-02-17(UTC)
Kobieta

Podziękowano: 1 razy w 1 postach
Fajnie, że są artykuły w różnych dziedzinach i często pojawiają się nowe. Tematyka jest bardzo ciekawa i mi odpowiada.
Co do minusów to są strasznie krótkie. Jak już coś się spodoba to trzeba "doczytywać" na innych stronach.
Fajnie by było gdybyśmy mogły dodawać automatycznie podpisane komentarze (skoro np. jestem zalogowana) i tylko treść wpisywać.
NekropolisQueen
#5 Wysłane : 18 marca 2011 17:55:50(UTC)

Trinka napisał:
Fajnie, że są artykuły w różnych dziedzinach i często pojawiają się nowe. Tematyka jest bardzo ciekawa i mi odpowiada.
Co do minusów to są strasznie krótkie. Jak już coś się spodoba to trzeba "doczytywać" na innych stronach.
Fajnie by było gdybyśmy mogły dodawać automatycznie podpisane komentarze (skoro np. jestem zalogowana) i tylko treść wpisywać.

Cenna uwaga! DziękiBigGrin Przekażę dalej...
ciniminnies
#6 Wysłane : 27 marca 2011 12:12:16(UTC)

Przyłączony: 2011-02-18(UTC)
Kobieta

Podziękowano: 1 razy w 1 postach
O no, z tymi komentarzami to denerwująca sprawa :)
Ale portal mi się podoba, codziennie nowe, ciekawe artykuły...
Mi tam spodobał się najbardziej dział "kulinaria" LOL
Ale jestem na diecie i mogę tylko patrzeć Laugh
NekropolisQueen
#7 Wysłane : 27 marca 2011 19:19:06(UTC)

Dziewczyny!

Dziękujemy Wam bardzo serdecznie za Wasze opinie, za wszelkie sugestie i uwagi, które mam nadzieję przyczynią się do tego, że będzie Wam tutaj jeszcze lepiejBigGrin
NekropolisQueen
#8 Wysłane : 4 maja 2011 20:15:32(UTC)

Poprostuja25 napisał:

Myślę, że to już udało się zmienić na plus, gdyż aktualnie są 3 konkursy, więc chyba wystarczająco? A przed Wami jeszcze inne niespodzianki, dlatego warto być z nami staleBigGrin
cacauatlie
#9 Wysłane : 4 maja 2011 20:17:17(UTC)

Przyłączony: 2011-03-29(UTC)

NekropolisQueen napisał:
Poprostuja25 napisał:

Myślę, że to już udało się zmienić na plus, gdyż aktualnie są 3 konkursy, więc chyba wystarczająco? A przed Wami jeszcze inne niespodzianki, dlatego warto być z nami staleBigGrin

mi się udało wygrać 2 razy, więc polecam :)
NekropolisQueen
#10 Wysłane : 4 maja 2011 20:22:51(UTC)

Nie tylko TobieBigGrinwiele forumowiczek Udziewczyn.pl miało już niejedną okazję do wygrania w konkursach na portalu a ile okazji ku temu jeszcze przed nami... BigGrin
malgosia74
#11 Wysłane : 16 maja 2011 18:39:38(UTC)

Przyłączony: 2011-02-01(UTC)
Kobieta

Potral Udziewczyn jest swietny, z czystym sumieniem to pisze i szczerze. Znajduje tu wszystko czego szukam i jest przejrzyscie. Pomarańcz w tym sezonie jest modny i szata graficzna jest ekstra :) ostatnio rzadziej pisze , ale nie oznacza to, że nie zaglądam i nie czytam. Otóz jestem na bieżąco :) Konkursy to super sprawa, któz nie lubi wygrywać, ale to tez przede wszystkim zabawa :) Do wszystkiego trzeba miec dystans. Moje problemy powoli sie stabilizują i mysle , że znów bede częstszym gosciem i forumowym guru tutaj :) Choc nie należe juz do młodzieży to jako dojrzała kobieta nadal jestem dziewczyną zawsze młoda duchem :) Pozdrawiam serdecznie Redakcję i gratuluje pomysłu strony, życzę samych sukcesów i milionów czytelników. Serdecznie pozdrawiam :)
NekropolisQueen
#12 Wysłane : 16 maja 2011 20:05:20(UTC)

malgosia74 napisał:
Potral Udziewczyn jest swietny, z czystym sumieniem to pisze i szczerze. Znajduje tu wszystko czego szukam i jest przejrzyscie. Pomarańcz w tym sezonie jest modny i szata graficzna jest ekstra :) ostatnio rzadziej pisze , ale nie oznacza to, że nie zaglądam i nie czytam. Otóz jestem na bieżąco :) Konkursy to super sprawa, któz nie lubi wygrywać, ale to tez przede wszystkim zabawa :) Do wszystkiego trzeba miec dystans. Moje problemy powoli sie stabilizują i mysle , że znów bede częstszym gosciem i forumowym guru tutaj :) Choc nie należe juz do młodzieży to jako dojrzała kobieta nadal jestem dziewczyną zawsze młoda duchem :) Pozdrawiam serdecznie Redakcję i gratuluje pomysłu strony, życzę samych sukcesów i milionów czytelników. Serdecznie pozdrawiam :)

malgosia74 bardzo milo sie czyta tak pochlebne opinie o forum. Dobrze, ze Twoje problemy odchodza w zapomnienie:)bedziesz miala wiecej czasu na przyjemnosci.Cieszymy sie, ze Jestes z nami i dziekujemy Ci serdecznie za zyczeniaBigGrin
Zdrowka!!!Pozdrawiamy!!!
askka
#13 Wysłane : 1 sierpnia 2011 07:27:26(UTC)

Przyłączony: 2011-07-12(UTC)

Podziękował: 1 razy
Podziękowano: 4 razy w 4 postach
jako, że jestem nową użytkowniczką i dopiero zaczynam buszowanie po forum uważam, że fajnie wszystko jest podzielone:-) Każda kategoria ma osobny folder co jest dużym plusem, forum jest przejrzyste. Jedyne co ewentualnie bym zmieniła, to bardziej wyszczególniłabym konkursy, ponieważ z odszukaniem ich miałam problem:-)
Egoistka
#14 Wysłane : 1 sierpnia 2011 21:42:04(UTC)

Przyłączony: 2011-02-21(UTC)
Kobieta

Podziękował: 1 razy
Podziękowano: 6 razy w 6 postach
askka napisał:
jako, że jestem nową użytkowniczką i dopiero zaczynam buszowanie po forum uważam, że fajnie wszystko jest podzielone:-) Każda kategoria ma osobny folder co jest dużym plusem, forum jest przejrzyste. Jedyne co ewentualnie bym zmieniła, to bardziej wyszczególniłabym konkursy, ponieważ z odszukaniem ich miałam problem:-)

Właśnie drogi Moderatorze gdyby zrobić osobny folder np ''konkursy ułatwiło by nam szukanie danego tematu z konkursem w odpowiedniej zakładce. :)
podpisuje się pod petycjaBigGrin
NekropolisQueen
#15 Wysłane : 1 sierpnia 2011 21:48:00(UTC)

Moje Drogie już to zgłosiłam i coś w tym kierunku będzie zrobione, ale kiedy dokładnie to jeszcze nie wiem, ale będzieBigGrin Na razie zawsze wszystkie konkursy możecie znaleźć na forum w dziale "Ogłoszenia i nowości" tam na bieżąco wrzucam wszystko i zaglądając tam, na pewno niczego nie przegapicieBigGrin
Pozdrawiam Was serdecznie!
merkana
#16 Wysłane : 1 sierpnia 2011 22:10:02(UTC)

Kobieta

Podziękował: 3 razy
Podziękowano: 2 razy w 2 postach
Ja mam jeszcze taką propozycję, nie wiem czy przejdzie, ale fajnie byłoby, gdyby przy nazwie użytkownika, nie chodzi mi bezpośrednio o profil, tylko o to, jak się dany użytkownik wypowiada, to przy nazwie mamy takie opcje jak profil, podziękowania, posty, usunięcie z listy znajomych, a nie ma opcji "Wyślij wiadomość".
To byłoby znacznym ułatwieniem, bo w chwili obecnej, żeby napisać na priv, trzeba najpierw wchodzić na profil:)
i made a friend of the western sky.
NekropolisQueen
#17 Wysłane : 2 sierpnia 2011 19:00:32(UTC)

merkana napisał:
Ja mam jeszcze taką propozycję, nie wiem czy przejdzie, ale fajnie byłoby, gdyby przy nazwie użytkownika, nie chodzi mi bezpośrednio o profil, tylko o to, jak się dany użytkownik wypowiada, to przy nazwie mamy takie opcje jak profil, podziękowania, posty, usunięcie z listy znajomych, a nie ma opcji "Wyślij wiadomość".
To byłoby znacznym ułatwieniem, bo w chwili obecnej, żeby napisać na priv, trzeba najpierw wchodzić na profil:)

Dzięki za propozycje, wszystkie są bardzo cenne i postaramy się je z czasem wdrażać, gdyż portal ciągle się rozwija i nie da się niestety wszystkiego naraz, ale na szczęście jest ten dział i tutaj wszystko jest i na pewno się do tego będzie zaglądać i działać:)
merkana
#18 Wysłane : 22 sierpnia 2011 16:55:23(UTC)

Kobieta

Podziękował: 3 razy
Podziękowano: 2 razy w 2 postach
Agnieszko, zauważyłam błąd ortograficzny tuż pod forum, gdzie te odsyłacze na fb i na portal

Konkurs z Kelly Melu - Portal udziewczyn.pl
www.udziewczyn.pl
Moda, uroda, kosmetyki - portal dla kobiet. Ciekawoski z życia gwiazd, najnowsze trędy w modzie, kosmetyki, biżuteria, bielizna.

powinno być 'trendy'. To na pewno małe niedopatrzenie, sama czasem się zapomnę i strzelę byczka, ale piszę, bo przecież musimy dbać o nasz portal, forum i całą resztę!BigGrin
i made a friend of the western sky.
NekropolisQueen
#19 Wysłane : 22 sierpnia 2011 19:39:36(UTC)

merkana napisał:
Agnieszko, zauważyłam błąd ortograficzny tuż pod forum, gdzie te odsyłacze na fb i na portal

Konkurs z Kelly Melu - Portal udziewczyn.pl
www.udziewczyn.pl
Moda, uroda, kosmetyki - portal dla kobiet. Ciekawoski z życia gwiazd, najnowsze trędy w modzie, kosmetyki, biżuteria, bielizna.

powinno być 'trendy'. To na pewno małe niedopatrzenie, sama czasem się zapomnę i strzelę byczka, ale piszę, bo przecież musimy dbać o nasz portal, forum i całą resztę!BigGrin

Ok dziękuję Ci bardzo poprawimy to:)
nika
#20 Wysłane : 23 sierpnia 2011 11:32:43(UTC)

Przyłączony: 2011-07-13(UTC)

A mi sie wszystko podoba,i nic bym w portalu nie zmieniała :)
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest (2)
6 Strony123>»
Skocz do forum