Witamy Gościa Szukaj | Aktywne Tematy | Zaloguj | Rejestruj

3 Strony123>
Bajki dla dzieci
Nice
#1 Wysłane : 13 maja 2014 07:06:49(UTC)

Ranga: Stary wyjadacz

Grupy: Użytkownicy
Przyłączony: 2013-09-27(UTC)

Podziękował: 0 razy
Podziękowano: 1 razy w 1 postach
Jakie bajki pamiętacie z dzieciństwa, co wam się najbardziej podoba i co myślicie o najnowszych bajkach i kanalach? Ostatnio przy obecności małej Wiktorii u mnie w domu miałam okazję pooglądać trochę MiniMini i tak mnie naszlo na wspomnienia. Takie bajki jak My Little Pony to przecież marzenia nie jednej małej dziewczynki o kucykach.
Sponsor  

NekropolisQueen
#2 Wysłane : 13 maja 2014 19:46:45(UTC)

Grupy: Użytkownicy, Moderatorzy
Przyłączony: 2011-01-30(UTC)

Podziękował: 55 razy
Podziękowano: 80 razy w 78 postach
Nice napisał:
Jakie bajki pamiętacie z dzieciństwa, co wam się najbardziej podoba i co myślicie o najnowszych bajkach i kanalach? Ostatnio przy obecności małej Wiktorii u mnie w domu miałam okazję pooglądać trochę MiniMini i tak mnie naszlo na wspomnienia. Takie bajki jak My Little Pony to przecież marzenia nie jednej małej dziewczynki o kucykach.

Z dzieciństwa pamiętam kultowe bajki: Bolek i Lolek, Reksio, Miś Uszatek, Sąsiedzi oraz Smerfy, Chip i Dale, Brygada RR, Gumisie, Scooby Do ...oj było tego sporoBigGrin
agus22
#3 Wysłane : 14 maja 2014 13:33:53(UTC)

Przyłączony: 2013-02-04(UTC)
Kobieta

Podziękował: 1 razy
Podziękowano: 2 razy w 2 postach
NekropolisQueen napisał:
Nice napisał:

Z dzieciństwa pamiętam kultowe bajki: Bolek i Lolek, Reksio, Miś Uszatek, Sąsiedzi oraz Smerfy, Chip i Dale, Brygada RR, Gumisie, Scooby Do ...oj było tego sporoBigGrin

Gdybym miała wymienić wszystkie bajki jakie pamiętam, zajęłoby to dłuższą chwilę :) Ale Smerfy, Gumisie i bajki Walta Disneya darzę ogromnym sentymentem. Na pewno wychowam na nich mojego synka. Co do nowych bajek, to nie orientuję się zbytnio, ale pewnie niedługo będę specjalistką ;)
Jovita
#4 Wysłane : 30 maja 2014 04:54:00(UTC)
Ranga: Stały bywalec

Przyłączony: 2014-03-25(UTC)

Podziękowano: 0 razy w 0 postach
Ja tam najbardziej pamiętam papaya, czasem żałuje, że już go nie ma. Moja córka pewnie najbardziej zapamięta Strażaka Sama :) Sama lubię te bajki z mini mini, są trochę takie jak kiedyś, mądre i bez agresji, bo niektóre bajki strach włączyć dziecku.
JoanKa
#5 Wysłane : 30 maja 2014 20:40:05(UTC)

Przyłączony: 2013-10-09(UTC)

Ja uwielbiałam Smerfy i Zaczarowany Ołówek. Moja córa zresztą też lubi, ale jednak woli te bajki, które ogląda na Mini Mini.Największą miłością darzy niedźwiedzia z dużego niebieskiego domu i Clifforda, który od czerwca wraca na antenę. Zresztą Clifforda to i ja chętnie z nią pooglądam. :)
Nice
#6 Wysłane : 1 czerwca 2014 09:46:19(UTC)

Kurcze Brygada RR , dawna wersja ScoobyDoo i Gumisie to było coś :)Czekało się na nie do wieczora na dobranockę, a nie miała 15 kanałów dla dzieci. Co jak co bajek jest ogrom i jedna lepsza od drugiej. U mnie teraz z synkiem sporo oglądam. Obecnie spodobał mi się TreeFuTom, nie wiem czy widzieliście. Ale też takie bajki jak Dinopociąg czy Ciekawski George zastąpiły nasze dawne ukochane bajki, a też uczą i cieszą. Z dawnych więc niezapomniane
Nice
#7 Wysłane : 19 czerwca 2014 22:38:55(UTC)

Zakochałam się w nowej bajce, która nazywa się Piotruś Królik. Kurcze genialne bajki teraz są. Nie wiem czy oglądaliście, ale jakby ktoś miał okazję to śmialo :)

marikaa
#8 Wysłane : 23 sierpnia 2014 15:47:04(UTC)
Ranga: Początkujący

Przyłączony: 2014-08-23(UTC)

ja z dzieciństwa pamiętam smerfy, gumisie, muminki, muminki odlądałam nawet ostatnio, bo bardzo lubię tę bajkę, moim zdaniem jest po prostu mądra:)
Jovita
#9 Wysłane : 6 listopada 2014 12:52:08(UTC)

Przyłączony: 2014-03-25(UTC)

Świetna jest też bajka Świat Słów, albo jest od niedawna, albo po protu na nią nie trafiłyśmy wcześniej bo jest akurat w takich godzinach ja mała jest w przedszkolu, aż mi normalnie szkoda, na prawdę fajna edukacyjna bajka. Najlepsza jest żaba- Frog :P
Nice
#10 Wysłane : 13 listopada 2014 22:33:44(UTC)

Od jakiegoś czasu już ta bajka leci. Z tego co pamiętam to zwierzątka pokazują jak robić świat z literek. ajne jest to, że słowa są układane po angielsku, bo od razu dziecko coś wylapuje.
arika
#11 Wysłane : 19 listopada 2014 20:22:58(UTC)

Przyłączony: 2014-11-19(UTC)

Ja pamiętam pszczółkę Maję, gumisie, bolka i loka, reksia, smerfy. Większość tych bajek leci teraz na ABC i córcia też lubi je oglądać.
beti77
#12 Wysłane : 25 listopada 2014 23:09:05(UTC)

Przyłączony: 2014-11-25(UTC)

Ojej bajki z dzieciństwa, aż mi się błogo zrobiło :P Wspominam zawsze muminki, smerfy, do tej pory lubię oglądać Kubusia Puchatka, zresztą razem z moimi dziećmi :) Uwielbiałam oglądać pełnometrażowe bajki disneya, te współczesne nie wszystkie nadają się dla maluchów... Moje dzieci też często oglądają mini mini, ale tylko wybrane bajki m.in. Ciekawskiego Georga :) dla niezorientowanych polecam odwiedzić miniminiplus tam jest cały program kanału i opis każdej bajki. Pozdrawiam
j58i214x
#13 Wysłane : 3 lutego 2015 21:13:10(UTC)

Przyłączony: 2014-06-03(UTC)

especially design is crucial to breast wi woolrich outlet dth, some goo chaussure jordan pas cher d and some bad. "Hua? the City Sports Bureau, agricultural products processing machinery construction agriculture competition is the core of seed industry in our province air max pas cher france from 2011 onwards continuous support of tropical fruit wax apple and red co
monika226
#14 Wysłane : 6 lutego 2015 17:00:15(UTC)

Przyłączony: 2015-02-03(UTC)

Ja w dzieciństwie uwielbiałam Muminki, bajki Disneya stare które leciały zawsze w niedzielę, w ogóle kiedyś była wieczorynka dla dzieci...czekało się na nią, to było coś fajnego i wyjątkowego, a teraz są kanały z bajkami na których dziecko jak sie je posadzi może oglądać bajki non stop, a wieczorynkę na "jedynce" oczywiście wycofali...moja córka lubi oglądać bajki na MiniMini Disney Junior i Nick Jr. ale oczywiście jej to dawkuję i kontroluję co ogląda. Najbardziej lubi Klub Przyjaciół Myszki Miki, Dorę małą podrózniczkę i Świnkę Peppę
Paulina_Maslowska
#15 Wysłane : 22 marca 2015 08:42:19(UTC)

Przyłączony: 2015-03-22(UTC)

Moją ulubioną bajką jest Bambi.
kate_y
#16 Wysłane : 21 sierpnia 2015 06:59:47(UTC)

Przyłączony: 2015-08-21(UTC)

Mi mamka opowiadala o czerwonym kapturku i zlym wilku. O krasnoludkach i sierotce marysi. Czytala mi bajki Andersena (choc ponoc facet byl gejem;). Opowiadala mi bajke o kopciuszku, ja sama mialam ksiazeczke Piekna i bestia. Pozniej jak byla era muminkow, kazalam jej cos w tym wzgledzie wymyslac. Kobieta musiala sie wysilac przy mnie bo bylam dosc wymagajaca :)
madziakato
#17 Wysłane : 22 sierpnia 2015 16:43:09(UTC)

Przyłączony: 2015-08-22(UTC)

Pszczółka maja i Muminki !! :D
Minka3
#18 Wysłane : 22 lutego 2016 14:16:52(UTC)
Ranga: Czasem tu piszę

Przyłączony: 2015-04-10(UTC)

My wszystkie klasyczne, starsze, jeszcze z mojego dzieciństwa(maja, Reksio, Bolek i Lolek, Muminki, Krecik itp...) ale czasami bawimy się w wymyślanie bajek, zwłaszcza przed snem, to jeszcze lepsza zabaw i rozwijające.
NekropolisQueen
#19 Wysłane : 22 lutego 2016 14:23:54(UTC)

Grupy: Użytkownicy, Moderatorzy
Przyłączony: 2011-01-30(UTC)

Podziękował: 55 razy
Podziękowano: 80 razy w 78 postach
Masza i Niedźwiedź BigGrin, Stacyjkowo, Psi Patrol, Strażnicy Miasta.
Faith
#20 Wysłane : 26 marca 2016 08:56:23(UTC)

Przyłączony: 2014-11-15(UTC)

Każdy uwielbia bajki :) Wiadomo, Tom i Jerry, Muminki, smerfy. Lubię też bajki - filmy. Dzisiaj będę oglądała Flinstonów na Pulsie. Akurat jest o 14:05. Myslę, że warto zerknąc.
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
3 Strony123>
Skocz do forum