Witamy Gościa Szukaj | Aktywne Tematy | Zaloguj | Rejestruj

6 Strony123>»
Nikolina Jaworska zaprasza!
NekropolisQueen
#1 Wysłane : 3 kwietnia 2013 21:07:50(UTC)

Ranga: Stary wyjadacz

Grupy: Użytkownicy, Moderatorzy
Przyłączony: 2011-01-30(UTC)

Podziękował: 55 razy
Podziękowano: 81 razy w 79 postach
Kochani miło mi powitać serdecznie na Forum stażystę Nikolinę Jaworską, która będzie miała dla nas mnóstwo ciekawych publikacji. Cieszę się bardzo, że dołączyła do naszego zespołuBigGrin

Zobaczcie co napisała o sobie:

http://www.udziewczyn.pl...tegoryID=6&ID=12908

Zapraszam również gorąco na pierwszy artykuł Nikoliny:
http://www.udziewczyn.pl...ly_recommend_part_I.aspx
Załączniki:
nikolina.jpg 1 097 KB, pobrane 3 czas (s).

Nie możesz oglądać/pobierać załączników. Zarejestruj się by uzyskać dostęp.
Sponsor  

NekropolisQueen
#2 Wysłane : 3 kwietnia 2013 21:44:56(UTC)

Kochana byłaś może w Anglii, jeśli tak to gdzie? jeśli nie, to gdzie chciałabyś pojechać?
wulkan_energii
#3 Wysłane : 3 kwietnia 2013 21:47:23(UTC)
Ranga: Stały bywalec

Grupy: Użytkownicy
Przyłączony: 2011-09-13(UTC)
Kobieta

Podziękował: 0 razy
Podziękowano: 0 razy w 0 postach
Kochane Dziewczyny! :-)
Zapraszam Was serdecznie do przeczytania recenzji książki I shot Daddy. Mam cichą nadzieję, że nakłoni Was ona do lektury wstrząsających wspomnień Stacey Lannert. Szczerze mówiąc, najbardziej poruszyły mnie bardzo osobiste opisy -czułam się tak jakbym schowała się pod łóżkiem, by potajemnie czytać czyjś pamiętnik...
Już jutro możecie spodziewać się polskiego tłumaczenia recenzji :-).
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę dobrej nocy!:-)
wulkan_energii
#4 Wysłane : 3 kwietnia 2013 21:53:44(UTC)

Kobieta

NekropolisQueen napisał:
Kochana byłaś może w Anglii, jeśli tak to gdzie? jeśli nie, to gdzie chciałabyś pojechać?

Niestety nie miałam jeszcze okazji, ale zamierzam to zmienić w najbliższym czasie (być może uda mi się w te wakacje) ;-).Z pewnością chciałabym zachłysnąć się londyńskim zgiełkiem i uwiecznić na fotografiach niesamowitą architekturę Starego Miasta w Poole i Southampton :-).
NekropolisQueen
#5 Wysłane : 3 kwietnia 2013 21:57:57(UTC)

wulkan_energii napisał:
NekropolisQueen napisał:

Niestety nie miałam jeszcze okazji, ale zamierzam to zmienić w najbliższym czasie (być może uda mi się w te wakacje) ;-).Z pewnością chciałabym zachłysnąć się londyńskim zgiełkiem i uwiecznić na fotografiach niesamowitą architekturę Starego Miasta w Poole i Southampton :-).

Życzę więc aby się udało, gdyż będziesz miała tam mnóstwo ciekawych miejsc do zobaczenia i również okazję usłyszeć, jak różnie po angielsku mówią tam ludzieBigGrin
wulkan_energii
#6 Wysłane : 3 kwietnia 2013 22:03:25(UTC)

Kobieta

Dziękuję pięknie :-). Trzymam się tego, że marzenia nie są po to, by marzyć, ale by je realizować :-D.

Wyczuwam,że Ty,Kochana,byłaś już w Anglii?:-) Daj znać, czy mnie intuicja nie myli :-).
NekropolisQueen
#7 Wysłane : 3 kwietnia 2013 22:08:11(UTC)

wulkan_energii napisał:
Dziękuję pięknie :-). Trzymam się tego, że marzenia nie są po to, by marzyć, ale by je realizować :-D.

Wyczuwam,że Ty,Kochana,byłaś już w Anglii?:-) Daj znać, czy mnie intuicja nie myli :-).

Bardzo mi się podoba, to co napisałaśBigGrinMarzenia się spełniają, jeśli się czegoś bardzo chceLaugh

Byłam w Londynie i Nottingham, moim marzeniem jeszcze jest zobaczyć taką prawdziwą angielską wieśBigGrin
vanilia120
#8 Wysłane : 4 kwietnia 2013 09:03:06(UTC)

Przyłączony: 2011-10-25(UTC)
Kobieta

Podziękował: 1 razy
Podziękowano: 2 razy w 2 postach
Witam Nikole BigGrin
Zapraszam na mój blog;
amorki22
#9 Wysłane : 4 kwietnia 2013 17:14:30(UTC)

Przyłączony: 2011-11-24(UTC)

Podziękował: 7 razy
Podziękowano: 2 razy w 2 postach
Ja również:)
wulkan_energii
#10 Wysłane : 4 kwietnia 2013 21:37:24(UTC)

Kobieta

NekropolisQueen napisał:
wulkan_energii napisał:

Bardzo mi się podoba, to co napisałaśBigGrinMarzenia się spełniają, jeśli się czegoś bardzo chceLaugh

Byłam w Londynie i Nottingham, moim marzeniem jeszcze jest zobaczyć taką prawdziwą angielską wieśBigGrin

Czyli jednak intuicja mnie nie myliła :-). Jeśli mogę spytać, wybrałaś się do Angli na wakacje/do pracy/do Rodziny?:-) Jak długo trwał Twój pobyt?:> Co najbardziej Cię zachwyciło, a co nie spełniło Twoich oczekiwań?:-)
wulkan_energii
#11 Wysłane : 4 kwietnia 2013 21:41:59(UTC)

Kobieta

vanilia120 i amorki22: Witajcie Dziewuszki!:-)

Jeśli nie udało Wam się przebrnąć przez recenzję książki I shot Daddy w języku angielskim, zapraszam Was wszystkie do przeczytania polskiego tłumaczenia :-) : http://udziewczyn.pl/54,...y_recommend_part_I.aspx

A już jutro możecie się spodziewać modowych inspiracji! :-)

Pozdrawiam! :-)
NekropolisQueen
#12 Wysłane : 4 kwietnia 2013 22:45:32(UTC)

wulkan_energii napisał:
Czyli jednak intuicja mnie nie myliła :-). Jeśli mogę spytać, wybrałaś się do Angli na wakacje/do pracy/do Rodziny?:-) Jak długo trwał Twój pobyt?:> Co najbardziej Cię zachwyciło, a co nie spełniło Twoich oczekiwań?:-)

Pierwszy raz pojechałam do Londynu razem z siostrą, bo po prostu potrzebowałam jakieś zmiany w moim życiu, dokładnie sama jeszcze nie wiedziałam, co chcę tam robić, więc robiłam wiele rzeczy, po trochu: pracowałam, zwiedzałam, poznawałam ludzi i miejsca, imprezowałamBigGrindelektowałam się tym, co było dla mnie nowe, ekscytujące, szalone, pouczające...Mój pierwszy pobyt trwał parę miesięcy i był niesamowity! trochę jakby to ująć-nie do końca rzeczywisty, momentami czułam się tak, jakby wszystkie moje marzenia się spełniały, jakbym śniła...Nigdy wcześniej nawet bym nie myślała, że mogę się znaleźć w pewnych miejscach i z pewnymi ludźmi. Nie miałam nacisku, że przyjechałam do pracy i mam tylko zarabiać pieniądze, więc mogłam naprawdę być wolna, nie umiem tego napisać, ale to był jedyny rozdział w moim życiu (jak do tej pory), gdzie czułam się naprawdę w 100% zrelaksowana, odprężona, bez jakiejkolwiek presji.
Później przyjeżdżałam do Londynu kilkakrotnie, ale odbierałam to wszystko już całkiem inaczej, co nie znaczy, że źle, ale z większym dystansem może, po prostu pierwszy pobyt zawsze będę wspominała z sentymentem, bo był wyjątkowy...te pogodne uśmiechnięte, życzliwe twarze, kolory, moda, różnorodność, architektura... Długo by o tym opowiadaćBigGrinJedyne co mogę dodać w kwestii rozczarowania-to nauka języka angielskiego w Polsce, tam uczyłam się go od nowaBigGrindlatego myślę, że nauczycielami języków obcych w naszym kraju, powinni być obcokrajowcy.

I aby nie było tak różowo, to dorzucę jeszcze, że starałam się patrzeć na wszystko obiektywnie i nie wszystko mi się spodobało.
wulkan_energii
#13 Wysłane : 5 kwietnia 2013 10:50:26(UTC)

Kobieta

W takim razie niesamowicie Ci zazdroszczę tej kilkumiesięcznej przygody! :-) Sama bardzo bym chciała wybrać się tam na jakieś 2-3 miesiące,ale chciałabym tam pojechać ze swoim TŻ-em, któremu niezbyt uśmiecha się mój szalony pomysł ;p.

Nie chciałaś się tam osiedlić na stałe?:D

Co do nauczycieli jęz. angielskiego, myślę,że nie powinno się wrzucać wszystkich do jednego worka :-). Miałam i mam do czynienia zarówno z Polakami jak i native'ami i nie jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić, że ci drudzy są lepsi ;-). Oczywiście nie ulega wątpliwości, że łatwiej nauczyć się wymowy i swobody wypowiedzi z nativem, ale zdarzyło mi się współpracować z nativami, którzy poza 'gadką' nie byli w stanie przekazać wiedzy :<.
NekropolisQueen
#14 Wysłane : 6 kwietnia 2013 13:17:58(UTC)

wulkan_energii napisał:
Nie chciałaś się tam osiedlić na stałe?:D

Co do nauczycieli jęz. angielskiego, myślę,że nie powinno się wrzucać wszystkich do jednego worka :-). Miałam i mam do czynienia zarówno z Polakami jak i native'ami i nie jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić, że ci drudzy są lepsi ;-). Oczywiście nie ulega wątpliwości, że łatwiej nauczyć się wymowy i swobody wypowiedzi z nativem, ale zdarzyło mi się współpracować z nativami, którzy poza 'gadką' nie byli w stanie przekazać wiedzy :<.

Nie chciałam. O tym zdecydowało wiele czynników. Wszędzie na świecie znajdziemy plusy i minusy i od naszego charakteru, doświadczeń...zależy, na którą stronę bardziej zostanie przechylona szala w danym momencie.

Jeśli chodzi o nauczycieli języka angielskiego, to nie wrzucam ich do jednego worka, napisałam o swoim osobistym doświadczeniu i dlaczego tak myślęBigGrinKażdy może mieć swoje własne doświadczenia i inne zdanie w tej kwestii.
wulkan_energii
#15 Wysłane : 6 kwietnia 2013 13:47:40(UTC)

Kobieta

Hej Dziewczyny! :-) Już wczoraj przygotowałam dla Was cz.1 modowych inspiracji, które, mam nadzieję,wkrótce zostaną opublikowane na portalu ;-).

Zastanawiam się, czy sobota upływa Wam równie leniwie co mi?:-)
NekropolisQueen
#16 Wysłane : 6 kwietnia 2013 14:28:27(UTC)

wulkan_energii napisał:
Hej Dziewczyny! :-) Już wczoraj przygotowałam dla Was cz.1 modowych inspiracji, które, mam nadzieję,wkrótce zostaną opublikowane na portalu ;-).

Zastanawiam się, czy sobota upływa Wam równie leniwie co mi?:-)

Super! Nie mogę się już doczekaćBigGrinA co do soboty, to pogoda jakaś taka "śpiąca" już drugą kawkę piję, aby nie usnąć i chyba się na dwóch nie skończy;)Mąż kończy sprzątać, bo ja z tą bolącą nogą, to nie wiele bym zrobiła i chyba zaraz obejrzymy sobie "Spartakusa".
wulkan_energii
#17 Wysłane : 6 kwietnia 2013 15:11:55(UTC)

Kobieta

No niestety,od dłuższego czasu pogoda nie nastraja. Podobno za tydzień +19 stopni -staram się w to wierzyć :D. A ja jestem ''bezkofeinowa'',dlatego pocieszam się cudownie owocowymi herbatami :-). ,,Gdyby kózka nie skakała...''? Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!:-)
wulkan_energii
#18 Wysłane : 6 kwietnia 2013 15:14:00(UTC)

Kobieta

P.S. Daj znać,czy to 'dobre filmidło' :-).
NekropolisQueen
#19 Wysłane : 6 kwietnia 2013 15:16:57(UTC)

wulkan_energii napisał:
P.S. Daj znać,czy to 'dobre filmidło' :-).

To serial, dla mnie bomba, ja lubię tego typu seriale, więc się nimi jaramBigGrin
Obejrzyj pierwszy odcinek i zobacz czy Ci się spodoba. W tv leci na Puls chyba.
NekropolisQueen
#20 Wysłane : 6 kwietnia 2013 15:18:40(UTC)

wulkan_energii napisał:
No niestety,od dłuższego czasu pogoda nie nastraja. Podobno za tydzień +19 stopni -staram się w to wierzyć :D. A ja jestem ''bezkofeinowa'',dlatego pocieszam się cudownie owocowymi herbatami :-). ,,Gdyby kózka nie skakała...''? Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!:-)

Wiesz myślę o tym, aby zrezygnować z picia kawy, choć będzie ciężko, herbata mate ponoć ma działanie podobne do kawy, ale jeszcze nie piłam.

A z nóżką to pośliznęłam się i poleciałam jak długa a teraz cierpięCrying
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
6 Strony123>»
Skocz do forum