Witamy Gościa Szukaj | Aktywne Tematy | Zaloguj | Rejestruj

Pomysl na konkurs
Janek
#1 Wysłane : 9 lutego 2011 15:35:58(UTC)
Ranga: Początkujący

Grupy: Użytkownicy
Przyłączony: 2011-02-09(UTC)

Podziękował: 0 razy
Podziękowano: 0 razy w 0 postach
Witam Jestem nowym uzytkownikiem tego portalu i zastanowila mnie pewna kwestia.

Dlaczego w internecie chocby na takie zblizajace sie swieto jak Walentynki jest mnostwo konkursow albo dla Kobiet/dziewczyn albo sa to konkursy w ktorych mozna wygrac nagrody dla kogo ....dziewczyn,kobiet.

Od zalozmy kosmetykow,zaproszeniach,bizuteri,roz,bielizny skonczywszy na intymnych rzeczach uprzyjemniajace im czas.A nikt przeciez nie powiedzial ze tylko kobiety w ten dzien maja prezenty dostawac :)choc przewaznie tak jest.

Ogladajac przeszle wasze konkursy musze wam pogratulowac ze kilka razy mieliscie takie konkursy w ktorych byly do wygrania nagrody dla nas mezczyzn.

Moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego tak jest,a moze firmy boja sie sponsorowac nagrody dla facetow nie wiem.A moze powinni faceci napisac petycje do roznych firm aby czesciej robili konkursy dla facetow moze cos to pomoze .

Życze Wam abyscie jeszcze nie raz robili konkursy robili z nagrodami dla mezczyzn.

Pozdrawiam Serdecznie Jan Rymiec
Sponsor  

mrowka30
#2 Wysłane : 9 lutego 2011 23:26:07(UTC)

Przyłączony: 2011-02-01(UTC)

Proponuję pisać do firm. One coś nie wierzą, że mężczyźni też lubią dostawać miłe prezenty. Konkursy to biznes jak każdy inny - jest popyt, jest podaż... czy jak to tam jest ;)
OdkrywcaKobiecegoRaju
#3 Wysłane : 10 lutego 2011 13:43:30(UTC)

Ranga: Stały bywalec

Przyłączony: 2011-02-04(UTC)

Ja się zgadzam z Jankiem:)
My faceci też lubimy konkursy i nagrody oczywiście, a na typowo męskich forach to tylko wszystko na jedno kopyto, bo myślą, ze jak facet to go nic innego nie interesuje tylko baby, seks, samochody i finito!
Ja tam lubię dbać o siebie, dlatego lubię też czytać o modzie dla facetów, pielęgnacji, kosmetykach itp. A i nie powiem, że nie byłoby miło wygrać coś dla żonki, by skakała z radościBigGrin
Janek
#4 Wysłane : 11 lutego 2011 14:37:20(UTC)

Przyłączony: 2011-02-09(UTC)

Napisalem do mnostwa osob firm i okazalo sie ze bardzo rzadko konkursy z nagrodami dla mezczyzn robia jak to sie mowi nie ma popytu co mnie dziwi troche.
dzemilja
#5 Wysłane : 26 lutego 2011 19:42:14(UTC)

Przyłączony: 2011-02-18(UTC)

Oj Panowie, czyżbyście byli stworzeni do dawania prezentów? hehe

a tak poważnie znajdą się konkursy i dla facetów, ostatnio widziałam do wygrania Play Station3 i tez wzielam udział, zeby wygrac dla swojego faceta, Wiec chyba nie jest tak źle:)
NekropolisQueen
#6 Wysłane : 15 kwietnia 2012 21:57:29(UTC)

Ranga: Stary wyjadacz

Grupy: Użytkownicy, Moderatorzy
Przyłączony: 2011-01-30(UTC)

Podziękował: 55 razy
Podziękowano: 81 razy w 79 postach
Na naszym portalu mieliśmy już parę konkursów z różnorodnymi nagrodami, również takimi, z których pewnie i mężczyźni byliby zadowolenie, chociażby prenumerata czasopisma motoryzacyjnego "Automobilista" oraz inne, ale już wkrótce znów będzie można wygrać coś, co z pewnością zachwyci również panówBigGrin
isatusia
#7 Wysłane : 19 kwietnia 2012 11:11:23(UTC)

Przyłączony: 2012-01-22(UTC)
Kobieta

Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 2 razy w 2 postach

Niekoniecznie się zgadzam z opinią ,że jest mało konkursów dla mężczyzn , bo jest ich wiele , tylko z reguły są one na stronach lub forach tematycznych (min.motoryzacyjnych ,komputerowych ,biznesowych ) a to że więcej jest konkursów dla kobiet wiąże się ze specyfiką płci w tym z uwielbieniem do kosmetyków ,które stanowią większą część nagród
NekropolisQueen
#8 Wysłane : 19 kwietnia 2012 11:24:47(UTC)

Grupy: Użytkownicy, Moderatorzy
Przyłączony: 2011-01-30(UTC)

Podziękował: 55 razy
Podziękowano: 81 razy w 79 postach
isatusia napisał:

Niekoniecznie się zgadzam z opinią ,że jest mało konkursów dla mężczyzn , bo jest ich wiele , tylko z reguły są one na stronach lub forach tematycznych (min.motoryzacyjnych ,komputerowych ,biznesowych ) a to że więcej jest konkursów dla kobiet wiąże się ze specyfiką płci w tym z uwielbieniem do kosmetyków ,które stanowią większą część nagród

To tak, ale jeśli mężczyzna nie interesuje się ani motoryzacją, ani komputerami tylko modą, wizażem (rzeczami, które przecież nie są zarezerwowane dla kobiet)a przecież mamy mnóstwo panów fryzjerów, wizażystów, projektantów, fotografów...to co ma zrobić?siedzieć na forach i portalach dla kobiet? może też by chcieli aby był jakiś portal dla mężczyzn z ukierunkowaniem na wymianę poglądów w kwestii mody, fryzur, kosmetyków itp. niby coś tam jest, ale sama tam nie znalazłam tego, czego tacy mężczyźni by oczekiwali. Mam paru kolegów (i to wcale nie gejów, jak mogłoby się niektórym wydawać) dla których moda jest bardzo ważna, którzy śledzą trendy i ubierają się normalnie tak, że szczena opada-uwielbiam na nich patrzećBigGrinChętnie chodzą do kosmetyczki, na manicure, dbają o siebie...
isatusia
#9 Wysłane : 19 kwietnia 2012 11:36:04(UTC)

Przyłączony: 2012-01-22(UTC)
Kobieta

Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 2 razy w 2 postach
NekropolisQueen napisał:
isatusia napisał:

To tak, ale jeśli mężczyzna nie interesuje się ani motoryzacją, ani komputerami tylko modą, wizażem (rzeczami, które przecież nie są zarezerwowane dla kobiet)a przecież mamy mnóstwo panów fryzjerów, wizażystów, projektantów, fotografów...to co ma zrobić?siedzieć na forach i portalach dla kobiet? może też by chcieli aby był jakiś portal dla mężczyzn z ukierunkowaniem na wymianę poglądów w kwestii mody, fryzur, kosmetyków itp. niby coś tam jest, ale sama tam nie znalazłam tego, czego tacy mężczyźni by oczekiwali. Mam paru kolegów (i to wcale nie gejów, jak mogłoby się niektórym wydawać) dla których moda jest bardzo ważna, którzy śledzą trendy i ubierają się normalnie tak, że szczena opada-uwielbiam na nich patrzećBigGrinChętnie chodzą do kosmetyczki, na manicure, dbają o siebie...

Czyli jest nisza do wykorzystania.
Powinien powstać taki portal dla mężczyzn ,żeby bidulki nie musieli się pałętać po kobiecych (choć oczywiście miło ,że zaglądają )

Bakagan
#10 Wysłane : 4 lutego 2019 17:26:38(UTC)

Przyłączony: 2019-02-04(UTC)

Warunki kredytu w https://ekassa.pl/pozyczki_dla_zadluzonych bardzo dobre.

Praktycznie najtańszy kredyt gotówkowy aktualnie, no może jedynie bank pocztowy w pewnych przypadkach się do niego zbliża oprocentowaniem.
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
Skocz do forum