Witamy Gościa Szukaj | Aktywne Tematy | Zaloguj | Rejestruj

Wakacje a co ze zwierzakiem
wiola438
#1 Wysłane : 28 września 2016 12:19:34(UTC)
Ranga: Czasem tu piszę

Grupy: Użytkownicy
Przyłączony: 2014-03-11(UTC)

Podziękował: 0 razy
Podziękowano: 0 razy w 0 postach
Witam, chciałam poruszyć temat czy ktoś może korzystał z usług hotelu dla zwierzą, lecimy na wakacje i siła rzeczy nie możemy zabrać naszej kotki nie możemy oddać do mojej siostry do siostrzeniec ma uczulenie, słyszałam dobre opinie o http://arka24h.pl/index.php/hotel czy ktoś już oddawał swojego pupila do hotelu
Sponsor  

ancek
#2 Wysłane : 25 października 2016 12:25:21(UTC)
Ranga: Początkujący

Przyłączony: 2015-04-01(UTC)

My mamy yorka - albo ląduje u rodziców, albo zabieramy go ze sobą. Jakoś nie mam zaufania do hoteli dla zwierząt :)
Ada_lika
#3 Wysłane : 28 października 2016 11:50:58(UTC)

Przyłączony: 2016-08-03(UTC)

Ja kupiłam sobie z partnerem campera i nie mamy problemu z naszym psiakiem, bo wozimy go wszędzie ze sobą. Camper cena nie jest az tak wysoka, ale trzeb wiedzieć na co zwracać uwage przy zakupie. Tu jest o tym bardzo fajny artykuł: http://playworld.bloog.pl/id,356654250,title,Camper-cena-Na-co-zwracac-uwage-gdy-kupujesz-camper,index.html Polecam, bo to bardzo fajny sposób spędzania czasu, który pozwala się uniezależnić...
Elwira
#4 Wysłane : 10 lutego 2017 10:19:54(UTC)
Ranga: Stały bywalec

Przyłączony: 2016-12-09(UTC)

My z kolei w tym roku planujemy na wakacje wyjazd za chlebem czyli dorobek za granicą. Tylko mieszka z nami dziadek i nie wiemy trochę jak ten problem rozwiązać, bo sam nie zostanie. Do głowy przychodzi nam dom opieki i szczerze mówiąc coraz poważniej to rozważamy bo nie zostawimy go samego na pastwę losu, z nami pojechać też nie może a żyć za coś trzeba.
majka34
#5 Wysłane : 16 lutego 2017 21:00:58(UTC)

Przyłączony: 2016-12-10(UTC)

Niektóre ośrodki wypoczynkowe akceptują psa jak najbardziej. Warto tutaj pomyśleć o Pensjonat Jastrzębia góra , gdzie mają wiele ciekawych propozycji godnych uwagi dla dzieci, dorosłych, a także akceptacja zwierząt. Mają tam fajne ceny, atmosferę no i wypoczynek. Blisko morza, dużo jodu no i możliwość śniadań i obiadów.
fiona45
#6 Wysłane : 16 lutego 2017 21:05:20(UTC)

Przyłączony: 2017-02-07(UTC)

Jak masz konia i jesteś sympatykiem koni to warto wybrać się do Starego Młyna w Strzeszynie http://starymlynstrzeszy...stajnia-hotel-dla-koni/ . Tam mają wiele ciekawych propozycji godnych uwagi dla każdego z tym hobby. Jeziora, lasy a do tego konie. Ekstra wypoczynek.
olka_
#7 Wysłane : 5 lipca 2017 18:28:45(UTC)

Przyłączony: 2017-07-05(UTC)

Podziękował: 4 razy
Ja kiedyś korzystałam. Ogólnie mam fretkę i to jest nietypowe zwierzę - ma bardzo dużo energii i uwielbia ciągle rozrabiać i się bawić. Hotel był w lecznicy i polegał na tym że zwierzątko siedziało w specjalnej klatce. Oczywiście miało wszystko zagwarantowane - pożywienie itd, natomiast nikt jej nie wypuszczał. Nie mieliśmy wyjścia, bo wyskoczyła nam nagle pilna sprawa i trzeba było wyjechać. Drugi raz bym nie skorzystała. Wiem, że są takie specjalne hotele dla psów i kotów, gdzie o zwierzęta sie dba m. in. się wyprowadza, ale co do fretki to raczej nie każdy się ppodejmie takiego wyzwania ;)
moire
#8 Wysłane : 9 października 2017 12:49:29(UTC)

Przyłączony: 2017-10-09(UTC)

Ja albo zostawiam psiaka z rodziną albo szukam na Bookaparcie lub Bookingu kwater przyjaznych zwierzakom.
moire
#9 Wysłane : 28 września 2018 13:28:32(UTC)

Przyłączony: 2017-10-09(UTC)

moire napisał:
Ja albo zostawiam psiaka z rodziną albo szukam na Bookaparcie lub Bookingu kwater przyjaznych zwierzakom.

Znalazłam tam kilka fajnych kwater, z których jestem zadowolona.
wszib
#10 Wysłane : 29 września 2018 13:25:30(UTC)

Przyłączony: 2018-09-29(UTC)

znajomi, rodzina, hotel dla zwierząt albo weź go ze sobą
Matylda80
#11 Wysłane : 10 października 2018 13:11:46(UTC)

Przyłączony: 2018-09-18(UTC)

Niestety podczas wakacji sporo osób ma problem co zrobić z czworonogiem. Nie wszędzie można zabrać zwierzaka ze sobą dlatego wtedy najlepsza opcja jest oddanie psa do hotelu dla psów na kilka dni. W Warszawie działa fajny hotel Morris http://www.psihotelmorris.pl/ . Specjaliści od czworonogów zapewniają bardzo dobra opiekę dla dużych i małych psów.
domcia
#12 Wysłane : 12 października 2018 13:21:56(UTC)

Przyłączony: 2018-08-07(UTC)

Byłam już w Afryce , w Tunezji i Egipcie, no ale jest jeszcze coś co mnie szczególnie ciągnie na Seszele https://www.ceneo.pl/Wyc...niczne/Kraj:Seszele.htm i namawiam męża na wyjazd. Sporo podróżujemy ale tam jeszcze nas nie było. Mam nadzieję, że już na początku lipca uda nam się wyjechać chociaż na tydzień.
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
Skocz do forum