Witamy Gościa Szukaj | Aktywne Tematy | Zaloguj | Rejestruj

2 Strony<12
Samochód nowy, czy używany?
troublemaker
#21 Wysłane : 9 listopada 2016 09:26:45(UTC)

Ranga: Stały bywalec

Grupy: Użytkownicy
Przyłączony: 2013-12-13(UTC)

Podziękował: 0 razy
Podziękowano: 0 razy w 0 postach
Zależy jakie masz oczekiwania wobec samochodu i jakie masz możliwości finansowe. Jeśli możesz przeznaczyć więcej to kup nowy. Jednak gdy nie posiadasz zbyt dużych środków to kup używany. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ciekawych autach używanych z Niemiec przeczytaj w artykule na artvocado. Mam nadzieję, że cię to zainteresuje.
Ulunia
#22 Wysłane : 28 listopada 2016 18:41:44(UTC)
Ranga: Początkujący

Przyłączony: 2016-10-09(UTC)

Patrząc okiem świeżaka na polskich drogach zdecydowanie używane. Na https://motomi.pl/ widziałam ostatnio fajne furki i do tego niedrogie tylko teraz muszę zaczekać aż moi starzy w końcu się na jakąś zdecydują bo mi obiecali za zdane prawko.
domina
#23 Wysłane : 6 grudnia 2016 11:31:36(UTC)

Ranga: Stały bywalec

Przyłączony: 2014-09-01(UTC)

Ja jestem za używanymi samochodami. Są znacznie tańsze, a jak coś trzeba w aucie naprawić to jeszcze można negocjować. Jak są jakieś wgniecenia karoserii to warto podjechać do http://www.wgniecenia.pl/oferta . Tam usuwają je nowoczesną metod, warto z tego skorzystać.
wiki
#24 Wysłane : 28 grudnia 2016 00:07:14(UTC)
Ranga: Czasem tu piszę

Przyłączony: 2016-10-07(UTC)

Wiesz co auta używane
wcale nie muszą być zdezelowane. Wszystko zależy jak trafisz i jak szukasz.
My na przykład trafiliśmy bardzo dobrze i nasze auto choć używane sprawdza się super i praktycznie tylko części eksploatacyjne wymieniamy w nim.
Rondaler
#25 Wysłane : 17 stycznia 2017 08:46:40(UTC)

Przyłączony: 2017-01-17(UTC)

Nowy i do tego od razu monitoring pojazdów gps skuteczny jako zabezpieczenie antykradzieżowe. Polecam.
Merry
#26 Wysłane : 2 lutego 2017 05:37:12(UTC)

Przyłączony: 2017-02-02(UTC)

Moim zdaniem warto korzystać z usług firm ochorniarskich w przypadku monitorowania pojazdów. Mają teraz bardzo ciekawy asortyment usług i świetne rozwiązania dla klientów indywidualnych, czy firm. Ja akurat korzystam z firmy Konsalnet, ale my posiadamy z mężem firmę i mamy ok. 10 aut służbowych. Taki monitoring flotowy daje wysokie krozyści dla firm i możliwość monitorowania wydatków owych pojazdów. https://gps.konsalnet.pl/#!uslugi/dla-transportu
kalicja
#27 Wysłane : 23 lutego 2017 16:05:30(UTC)

Przyłączony: 2017-02-23(UTC)

Jeśli zdecydujesz się na nowy samochód, to koniecznie trzeba pomyśleć o zabezpieczeniu na wypadek kradzieży. Sam alarm niewiele pomoże. Warto wyposażyć się w lokalizator gps. Urządzenie firmy https://www.gpsguardian.pl jest kompaktowe i łatwe do ukrycia w samochodzie. W razie kradzieży możesz szybko zlokalizować samochód z dokładnością do kilku metrów. Może to pomóc policji w namierzeniu sprawców. Urządzenie działa na podobnej zasadzie co lokalizacja w telefonie komórkowym, dostęp do śledzenia uzyskujesz poprzez specjalną platformę.

Roanette
#28 Wysłane : 19 czerwca 2017 11:44:04(UTC)

Przyłączony: 2017-06-14(UTC)

To zawsze zależy od wielkości funduszy na ten cel. Ale jeśli alternatywą jest "albo nowy z niższej półki" - to rozumiem, że jednak jest limit. Ja bym brała używany, bo nowe bardzo szybko tracą na wartości, i potem nie sprzedasz go za rozsądną cenę - za duże straty. A używany trzeba dobrze sprawdzić, poszukaj kogoś, kto będzie Ci w stanie fachowo ocenić stan takiego wozu. Nawet mu zapłać za to, by nie mieć potem problemów z częstymi awariami. No i raczej nie bierz jakiegoś bardzo rzadkiego modelu, bo trudno o części i są drogie.
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
2 Strony<12
Skocz do forum