Witamy Gościa Szukaj | Aktywne Tematy | Zaloguj | Rejestruj

Meble modułowe czy warto?
Kozka
#1 Wysłane : 18 maja 2016 22:11:44(UTC)
Ranga: Początkujący

Grupy: Użytkownicy
Przyłączony: 2015-10-15(UTC)

Podziękował: 0 razy
Podziękowano: 1 razy w 1 postach
Cześć dziewczyny, czy któraś z Was ma w domu meble modułowe? Co o nich sądzicie? Właśnie zmieniam mieszkanie i czeka mnie kupno mebli. Póki co szukam inspiracji w internecie i takie meble wpadły mi w oko, ale nie wiem jak się sprawują przy użytkowaniu, czy są trwałe?
Sponsor  

Dadżer
#2 Wysłane : 19 maja 2016 06:19:28(UTC)

Przyłączony: 2015-09-30(UTC)

Podziękował: 1 razy
Podziękowano: 0 razy w 0 postach
Kozka napisał:
Cześć dziewczyny, czy któraś z Was ma w domu meble modułowe? Co o nich sądzicie? Właśnie zmieniam mieszkanie i czeka mnie kupno mebli. Póki co szukam inspiracji w internecie i takie meble wpadły mi w oko, ale nie wiem jak się sprawują przy użytkowaniu, czy są trwałe?

Kozka, mam takie meble w domu i jestem bardzo zadowolona :) Są bardzo podatne na zmiany. Jak Ci się znudzi wystrój to mozesz je łatwo przestawiać i odświeżać wnętrze - bez dodatkowych kosztów ahhaha. :D A tak serio. Ja bym na Twoim miejscu nie wahała sie ani chwili.
Gruszka94
#3 Wysłane : 22 maja 2016 15:15:21(UTC)
Ranga: Stały bywalec

Przyłączony: 2015-09-25(UTC)

Najlepiej sprawdzają się po prostu meble, które są funkcjonalne i proste. Im więcej udziwnień, tym mniej trwałe są wszystkie elementy. Najlepiej kupować w sklepach takich jak http://caromeble.net/150-meble-mlodziezowe bo wtedy wiecie, że towar jest wysokiej jakości. Sama tak robię i jestem zadowolona.
janka
#4 Wysłane : 23 lipca 2016 16:38:29(UTC)

Przyłączony: 2014-08-10(UTC)

Meble modułowe są fajnym rozwiązaniem w każdym pomieszczeniu. My mamy takie z agaty w swojej kuchni. Ciekawie i funkcjonalnie można wyposażyć swoje mieszkanie i zagospodarować każdy wolny kat.
Karinaa22
#5 Wysłane : 18 sierpnia 2016 10:47:08(UTC)
Ranga: Czasem tu piszę

Przyłączony: 2016-04-24(UTC)

Do mnie też jakoś nie przemawiają meble modułowe, lubię mieć w mieszkaniu prostotę i minimalizm, jednak , żeby też wszystko było zachowane w eleganckim klimacie. Np. w mojej sypialni będzie znajdowało się jedynie łóżko, najbardziej podobają mi się łóżka tapicerowane , do tego szafka nocna i nic więcej, tak samo urządzam resztę pomieszczeń, czyli bez zbędnego zagracania meblami, tak, aby było dużo swobody i przestrzeni.
lolka
#6 Wysłane : 18 sierpnia 2016 23:08:30(UTC)

Przyłączony: 2016-08-18(UTC)

Ja tez lubię prostotę i minimalizm, meble modułowe mam praktycznie w każdym pomieszczeniu, możesz sobie wybrać potrzebne elementy, idealnie dopasować do wnętrza.
irenaa91
#7 Wysłane : 24 października 2016 12:58:00(UTC)

Przyłączony: 2015-07-20(UTC)
Kobieta

Moim zdaniem meble modułowe idealnie nadają się do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego, natomiast do innych już niespecjalnie. Ja preferują raczej meble w stylu nowoczesnym. Zobaczcie sobie tek komplet białych mebli http://www.edinos.pl/kom...t-mebli-pixelo-6x-bialy - moim zdaniem wygląda bardzo estetycznie.
gajaa88
#8 Wysłane : 6 grudnia 2016 12:55:24(UTC)

Przyłączony: 2016-04-17(UTC)
Kobieta

Także uważam, że takie meble świetnie nadają się do pokoju dziecięcego, a zwłaszcza młodzieżowego - są bardzo funkcjonalne, można je dowolnie przestawiać, zestawiać ze sobą, czy dostawiać kolejne elementy. Na http://www.mebleblackart.pl/modzieowe,39,39 w BlackArt są przykłady takich mebli - wyglądają bardzo ładnie.
janka
#9 Wysłane : 9 grudnia 2016 16:37:48(UTC)

Przyłączony: 2014-08-10(UTC)

Modułowe meble można dowolnie zestawiać, przestawiać, dostawiać do nich następne części albo rezygnować. Mnie się podobają te nasze z agaty :)
domina
#10 Wysłane : 5 stycznia 2017 10:52:36(UTC)

Przyłączony: 2014-09-01(UTC)

Nie wszyscy lubią takie nowoczesne meble. Jest część osób, które cenią sobie meble z duszą. Myślę, że warto poczytać o antykach i zaletach takich mebli. Na pewno są oryginalne i nie zobaczymy ich w każdym domu. Można nimi wyróżnić wnętrze.
Trimi
#11 Wysłane : 13 lutego 2017 09:01:12(UTC)

Przyłączony: 2017-02-13(UTC)

również uważam że antyki wyglądają świetnie, czasami prezentują się o wiele lepiej od nowoczesnych mebli.
bartez86
#12 Wysłane : 21 lutego 2017 10:50:25(UTC)

Przyłączony: 2017-02-03(UTC)

Meble modułowe to fajne rozwiązanie, bardzo nowoczesne, ale ja chyba zdecydowanie bardziej wolę tradycyjne, drewniane meble na wymiar, na przykład takie, jakie oferuje http://arteka.com.pl. Podoba mi się, bo sama mogę sobie wybrać wygląd takich mebli i nie muszę już wybierać tego co wszyscy mają, tylko mogę zdecydować się na oryginalniejszą wersję. No i przede wszystkim wiem, że na sto procent będzie pasować do wielkości pokoju, a nie potem suprajs, szafka wystaje 5 cm zza ściany:D
milenkaaa
#13 Wysłane : 21 lutego 2017 13:08:00(UTC)

Przyłączony: 2016-06-30(UTC)
Kobieta

Czy warto ? To już indywidualnie każdy z nas decyduje co chce. Ja na ten przykład zamówiłam sobie nowe meble do pokoju http://www.forte.com.pl/meble.html nad drewnianymi, takimi unikatowymi jak ja bym chciała, to jeszcze nie ten "czas" ale jak to się mówi, co się odwlecze, to nie uciecze. A z Forte jestem bardzo zadowolona, konkretne i solidne wykonanie, cena oczywiście bardzo przystępna.
Mewto
#14 Wysłane : 23 lutego 2017 09:29:27(UTC)

Przyłączony: 2016-08-10(UTC)

A wiecie jak czyścić takie meble ? tutaj sobie sprawdzić jak czyścić różne rodzaje mebli : http://projekt.icea.pl/e...yscic-aluminiowe-meble/ bo ja zawsze to źle robiłam powiem wam że niby wydaje się łatwe ale żeby zadbać o nie dokładnie to trzeba się przyłożć.
aniaola37
#15 Wysłane : 25 lutego 2017 20:14:56(UTC)

Przyłączony: 2016-12-10(UTC)

Chyba nie będe oryginalna i odpowiem jak większość: meble modułowe to chyba nie jest to co chciałabym mieć w swoim domu. Ja postawiłam na nowoczesność i zamówiłam piękny komplet w sklepie internetowym https://topfurniture24.co.uk/
Croissant
#16 Wysłane : 2 marca 2017 09:16:32(UTC)
Ranga: Stary wyjadacz

Przyłączony: 2014-05-09(UTC)

Moim zdaniem najlepiej sprawdzą się meble drewniane, te podpowiedzi http://tekstodajnia.pl/m...nym-stylu-jak-urzadzic/ utwierdziły mnie w tym przekonaniu. Nie ma jak ponadczasowy styl we wnętrzach, on nigdy się nie nudzi i zawsze jest trendy.
toocogo
#17 Wysłane : 3 marca 2017 08:53:39(UTC)

Przyłączony: 2017-03-03(UTC)

To zależy tylko i wyłącznie od Twoich preferencji.
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
Skocz do forum