Witamy Gościa Szukaj | Aktywne Tematy | Zaloguj | Rejestruj

Mam talent
wanda25
#1 Wysłane : 29 listopada 2010 14:40:51(UTC)
Ranga: Początkujący

Grupy: Użytkownicy
Przyłączony: 2010-11-29(UTC)

Podziękował: 0 razy
Podziękowano: 0 razy w 0 postach
Czy nie uważacie, że powinien wygrać Kamil. Przecież chłopak barwą głosu porusza wszystkie struny w człowieku, jak śpiewa to czaruje, rzeczywiście to jest tak jak powiedział Pan Wojewódzki, że on może być sam na scenie i tworzy niesamowity klimat, potrzebuje tylko dobrego zespołu, który przecież ma i wszystko. Szkoda, że nie wygrał, to był mój faworyt i wkurzyłam się, że niewystarczająco go docenionio:/
Sponsor  

aktywna19
#2 Wysłane : 29 listopada 2010 14:56:47(UTC)

Przyłączony: 2010-11-29(UTC)

Podziękowano: 1 razy w 1 postach
zdecydowanie się zgadzam, ja rozumiem, że dziewczynka, która wygrała ma ogromny talent, bo naprawdę ma, ma kawał głosu i można ją tylko za to podziwiać, mam nadzieję, że ktoś ją weźmie pod swoje skrzydła i z dziewczyny będzie fajna piosenkarka, ale to Kamil powinien wygrać, choć on i tak wygrał, mam taką nadzieję, oby znaleźli się ludzi, którzy zajmą się nim i jego zespołem i nie zmuszą ich do grania czegoś, czego nie chcą, bo już znamy takie historie, wielkie głosy, wielkie talenty, a słuch po nich zaginął bo ktoś chciał zrobić na siłę z danej osoby kogoś zupełnie innego, a to sie nigdy nie sprzedaje, no ale jak zwykle chodzi o kase. Kamil gratulujemy ci bardzo i będziemy śledzić Twoją karierę, obyś wykorzystał swoje 5 minut!!! i powodzenia na maturze:)
paulina
#3 Wysłane : 10 grudnia 2010 14:47:38(UTC)

Przyłączony: 2010-12-10(UTC)

BigGrin tak, ale Kamil mimo, że nie wygrał to i tak jest wygrany. Jego płyta wyszła w idealnym momencie i jest to świetne posunięcie marketingowe, jest na pierwszych miejscach bestsellerów jeżeli chodzi o płyty, a to ogromny sukces, oby chłopaki trzymali tak dalej i o Kamilu więcej się mówi niż o głównej zwyciężczyni, więc to on wygrał.
malgosia74
#4 Wysłane : 20 lutego 2011 19:25:56(UTC)

Ranga: Stary wyjadacz

Przyłączony: 2011-02-01(UTC)
Kobieta

Ten program to wspaniała okazja aby móc zaistnieć w świecie ze swoimi zdolnościami które kryjemy w sobie bo nie stać nas najczęściej na rozpoczęcie jakiejkolwiek kariery .Szkoda ze czasem tak niesprawiedliwie oceniają talenty...
Trinka
#5 Wysłane : 20 lutego 2011 21:05:09(UTC)

Przyłączony: 2011-02-17(UTC)
Kobieta

Podziękowano: 1 razy w 1 postach
Ja chciałam bardzo, żeby wygrał Piotr Lisiecki. Świetnie śpiewał i dobrze Kuba zauważył, że niestety jego nie docenią. Co do tego Bednarek czy "dziecko, które wybuduje dom rodzicom" to zdecydowanie Kamil był lepszy, no ale to dziecko i do tego z misją :P
malgosia74
#6 Wysłane : 21 lutego 2011 08:32:20(UTC)

Przyłączony: 2011-02-01(UTC)
Kobieta

Uważam , że w tym programie powinny byc też jakies kategorie wiekowe, bo juz drugi raz z rzędu wygrała mała dziewczynka... fakt utalentowana ... niech zajdzie jak najwyżej. Tylko ci którzy w danym momencie moga coś w zyciu osiągnąć i potrzebuja tylko odrobiny akceptacji i nieraz poprostu pieniędzy musza sie starać nadal sami aby pójść dalej. Dobrze, że jest ten progarm, lecz zasady powinny byc uścislone... Każdy jednak ma swoje zdanie ...
sheepka
#7 Wysłane : 21 lutego 2011 21:28:42(UTC)

Przyłączony: 2011-02-19(UTC)

malgosia74 napisał:
Uważam , że w tym programie powinny byc też jakies kategorie wiekowe, bo juz drugi raz z rzędu wygrała mała dziewczynka... fakt utalentowana ... niech zajdzie jak najwyżej. Tylko ci którzy w danym momencie moga coś w zyciu osiągnąć i potrzebuja tylko odrobiny akceptacji i nieraz poprostu pieniędzy musza sie starać nadal sami aby pójść dalej. Dobrze, że jest ten progarm, lecz zasady powinny byc uścislone... Każdy jednak ma swoje zdanie ...

drugi raz? przedtem wygrała facet z tym noo takim instrumentem(zapomniałam jak się nazywa).

A ja tam się ciesze, że ta mała wygrała. Świetny głos i co z tego, że młoda? Rodzina ze wsi (też jestem) potrzebuje pieniędzy, a zwłaszcza ta dziewczynka jej rodzina. Co jest ważniejsze talent, wygrana czy ludzkie życie w normalnym do życia sprawnym domu. A Cij chłopacy poradzą sobie (już sobie poradzili) kase mają, a i tak też wygrali
dzemilja
#8 Wysłane : 26 lutego 2011 17:57:38(UTC)

Przyłączony: 2011-02-18(UTC)

Tak działają takie rozrywkowo-smsowe programy. Czysta psychologia. Ja wątpie, żeby wyniki były prawdziwe. Oni to robią po to, żeby widz, nie byl do konca zadowolony z osoby zdobywającej pierwsze miejsce. Dlatego w nastepnym glosowaniu smsowym "bardziej" będzie się postarał śląc wiecej smsow, mówie wam, czysta psychologia

P.s. sama tego nie wymyśliłam, czytalam kiedys artykuł :):)
sheepka
#9 Wysłane : 11 marca 2011 19:59:58(UTC)

Przyłączony: 2011-02-19(UTC)

dzemilja napisał:
Tak działają takie rozrywkowo-smsowe programy. Czysta psychologia. Ja wątpie, żeby wyniki były prawdziwe. Oni to robią po to, żeby widz, nie byl do konca zadowolony z osoby zdobywającej pierwsze miejsce. Dlatego w nastepnym glosowaniu smsowym "bardziej" będzie się postarał śląc wiecej smsow, mówie wam, czysta psychologia

P.s. sama tego nie wymyśliłam, czytalam kiedys artykuł :):)

A bardzo ciekawe:)Czego ludzie dla pieniędzy nie robią...
Egoistka
#10 Wysłane : 11 marca 2011 23:59:42(UTC)

Przyłączony: 2011-02-21(UTC)
Kobieta

Podziękował: 1 razy
Podziękowano: 6 razy w 6 postach
mam talent'' uważam to że powinni oni szukać z x talentem ludzmi. Z czyms nowym,nie powtarzalnym orgyinalnym, czyli omijajac taniec spiew. To są oklepane talenty wiele osób je posiada. Uważam ze show nie spełniło swojej roli i było beznadziejne.
dziewczyńska
#11 Wysłane : 7 lutego 2014 15:11:54(UTC)
Ranga: Stały bywalec

Przyłączony: 2013-10-18(UTC)

i tak zrobił mega karierę, trzepie na tym takie sianko że głowa mała.. my nie zarbimy tyle przez całe życie co on dostał za jedną reklamę playa
domina
#12 Wysłane : 26 listopada 2014 15:40:14(UTC)

Przyłączony: 2014-09-01(UTC)

Ciekawe kto teraz wygra.
nangan
#13 Wysłane : 8 grudnia 2014 14:10:12(UTC)

Przyłączony: 2014-09-11(UTC)

I wszystko jasne
HelenaWilla
#14 Wysłane : 5 lutego 2016 18:32:15(UTC)

Przyłączony: 2016-02-05(UTC)

Mam talent - Gram na gitarze)
Maryla
#15 Wysłane : 29 kwietnia 2016 08:00:36(UTC)

Przyłączony: 2016-04-29(UTC)

Oglądałam jedne z pierwszych edycji ale teraz jakoś mi się przejadło. Strasznie dużo się tego pojawiło ze względu pewnie na dużą oglądalność ;)
troublemaker
#16 Wysłane : 28 listopada 2016 13:51:02(UTC)

Przyłączony: 2013-12-13(UTC)

Też uważam, że format już się wyczerpał i nie warto już robić kolejnych edycji
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
Skocz do forum